Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak ijesztgetnek vele, vagy...

Csak ijesztgetnek vele, vagy tényleg le fog hagyni minket a román gazdaság, ha olimpiát rendezünk?

Figyelt kérdés
Ez számszerű, matematikával alátámasztott adat, vagy csak kitaláció? Eddig mindig azzal nyugtattam magam, hogy a románoknál legalább jobbak vagyunk. De ha tényleg igaz a hír, és a budapesti olimpia miatt annyira visszaesik a gazdaság, hogy még Románia is le fog hagyni minket, akkor már tényleg elköltözök innen én is.
2017. febr. 15. 22:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%
#10: Tartok tőle, hogy bizony csúszhat az 12 000 milliárdra. A 2020-as Tokiói Olimpiára a japánok, 3,5 milliárd dollárt szántak eredetileg. Az Ns. hu szerint, most már annak is örülnének, ha nem lépnék túl a 20 milliárd dollárt...
2017. febr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
94%
Simán megtörténhet, ha azoknak van igazuk, akik a rendezés ellen érvelnek. Ha a "rendezéspártiak" optimista jóslatai igazak, akkor persze nem. Mivel én inkább az előbbiekkel értek egyet, sportrajongóként sem tudok mást mondani, mint hogy nem kellene ezt erőltetni, mert csúnya vége lehet, ha netán megnyerjük a rendezést.
2017. febr. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
96%
Már rég lehagytak minket. Ezt a tényt csak az echte "nagymagyarok" nem akarják elfogadni, emrt sérti az önérzetüket.
2017. febr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
95%

Már most lehagyott minket a román gazdaság.

Magyarország teljesít majdnem a legrosszabbul az EU-ban.

És ezt nem én találom ki,kijöttek az éves értékelések,így le van írva feketén-fehéren.

2017. febr. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
A fidesz szlogen:M.o jobban teljesít.Ja, a bányászbéka valaga alatt vagyunk.Helyesen:Románia jobban teljesít.Oda és a környező országok magyarjainak kitalicskázott pénzzel akarnak szavazatokhoz jutni,mert az itteni 80-as IQ-val rendelkező fideszesek lehet ,hogy kevesen lennének választáskor.Az Olimpiára való hivatkozással teszik egymás zsebébe a közpénzt ,viktor,lőrinc és sorolhatnám még a díszes kompániát.Ez nem nyereséges,ha nem még lehet,hogy ki is üríti az állam kasszát az Ő zsebükbe.Az olimpia,csak veszteséges, az épeszű ezt tudja is.Nézd Brazília példáját.Na most ,ha rendezési jogot megkapjuk-nánk,akkor jönne el ezeknek az igazi kánaán.Nekünk meg jönnek-jönnének a sarcok.Az államkassza apadására hivatkozva, valószínűleg lenne még fing adó is.Na itt be is fejezem,mert egyre-jobban felidegesítem magam.Azt gondolom,hogy egy lexikont is lehetne írni erről,hogy miért nem jó ez nekünk,csak egyeseknek.
2017. febr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Sajnos mivel az embereket számolni se tanították meg, így nem igazán tudnak különbséget tenni 12 millió, 12 milliárd, 12 ezer milliárd és 12000 ezer milliárd között. Emiatt nincs országszintű tüntetés és 98% elutasítottsága.
2017. febr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
15-ös vagyok.Az egészségügy,oktatás és még sok mindenen kellene javítani ez helyett.Az igaz Magyarnak be kellene látnia,hogy most már elég ebből az orbán rezsimből.
2017. febr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
a roman gazdasag mar reg nagyobb mint a magyar, nemsokara az egy fore juto GDPben is lehagynak.
2017. febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is lehagynak, ha nem rendezünk.
2017. febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
Miben teljesít jobban Románia?
2017. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!