Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ez a cikk igaz, jó helyre...

Ha ez a cikk igaz, jó helyre került a lottó főnyeremény?

Figyelt kérdés
[link]
2017. febr. 17. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem magánügy, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy ezt a levelet egy szellemíró írta, valahogy túl mívesen fideszes írás, ha tényleg az eurojackpot nyerteséhez köze is van, szerintem csak annyit mondott, hogy "küldjétek el a komcsikat a fenébe azt csinálok a pénzemmel, amit akarok, de azért érezzék, hogy nagy kosarat kaptak"
2017. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Lehet, de itt alapítványokat nevesít, hogy kiket fog támogatni, szóval valószínűleg köze van a nyerteshez, mert utána elég szembeötlő lenne, ha ez nem lenne igaz.


Viszont lehet, hogy újságírók besegítettek stilizálni, illetve megírni.

2017. febr. 17. 13:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami kurucinfós bolond?
2017. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Tetszik az a rész a kivágott fákról és a postaládát szennyező anyagokról. A Magyarország történetében eddig egyedülálló fideszes plakátpropaganda, önmagukat dícsérő szórófüzetke dömping, nemzeti konzultálgatás és persze a magyarországhudeerősödik tv-s reklámkampány valahogy rejtélyes módon ezen egyedek figyelmét el tudja kerülni. Hogy aztán a többiről már ne is beszéljünk, hajajj. Akkor is és juszt is csak a Gyurcsány meg a Bajnai tettek itt tönkre mindent :DDDDD
2017. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezen jót nevettem.


"Én is sok boldogságot kívánok önnek, és a legfőbb nyereményt: a megvilágosodást, a hataloméhségtől való megszabadulást, a nemzet igazi ügyeinek és problémáinak felismerését."


Hát igen minden magyar mindent jobban tud a másiknál.

2017. febr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

"de van egy olyan sanda gyanúm, hogy ezt a levelet egy szellemíró írta, valahogy túl mívesen fideszes írás,"


Hát persze.

[link]

Február 11-ig görgess le, ott írja ez a míves fideszes szellemíró.

2017. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

,,Én már rég elveszítettem a fonalat, és akárcsak barátaim, az ilyen pártokat és egyéb politikai szervezeteket és aktivistáikat mind közönségesen bolsiknak tituláljuk, mert azt tapasztaltuk, hogy bármilyen ideológiát is fitogtatnak, az a bolsevizmus reinkarnációja."

Amikor a bolsevik MSZMP utód párt lapja bolsizik.

Most ezen sírjak, vagy nevessek?

2017. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kamu az egész. ilyet én sosem írtam.
2017. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5%

Ha nyertes befizeti az adót, máris többet tett, mint a párbeszéd politikusa :XD


Ha én nyertem volna a szóban forgó összeget, függetlenül a húzás előtti politikai álláspontomtól azt gondolnám, hogy jobb, ha az országnak stabil kormányzása van, amit az esetleg nyerő ellenzéki pártok nem tudnának biztosítani.

2017. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ha nyertes befizeti az adót, máris többet tett, mint a párbeszéd politikusa :XD"


Igen többet tett, a korrupt Fideszért. A befolyt összeg nagy része elmutyizódik, csak egy szánalmas kis kolonc jut a magyaroknak belőle. Istenem, micsoda stabilitás valóban, a könnyem is kicsordult bele :D

2017. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!