Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tulajdonképpen miért is kell...

Tulajdonképpen miért is kell utálni a migránsokat?

Figyelt kérdés
Egyszerűn nem bírom felfogni, hogyan hihetik sokan azt, hogy ezek mind fizetett katonák és azért jönnek ide, hogy leigázzák Európát! Nyilván van köztük ilyen is, de talán 1000-ből 1 ember...gondolkodni kellene. Nekem semmi probléma azokkal, akik értelmesek, beszélnek angolul és esetleg még értenek is valamihez, neadjisten van diplomájuk! Persze, nem szép az sem, amit csinálnak, ahogyan érkeznek, de ez részben a mi hibánk is, előidéztünk egy háborút, nem törődtünk a következményekkel és, amikor ez az egész dolog elkezdődött akkor senki sem csinált semmit a menekültek normális ellenőrzésével kapcsolatban. Most már szívhatják a fogukat, ezek az emberek itt vannak, miért nem a megoldáson törik a fejüket a gyűlölködők?! (19/f)

2017. febr. 17. 19:55
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Érthető az is, amiről ti beszéltek, de ti azt nem értitek, hogy én mit mondok. Plakátkampány. nagyonsokmilliárd forintért. Teljesen feleslegesen, semmit nem oldott meg, kvótanépszavazás ugyanez. Nekem nem tetszik, hogy mindenhol a pofámba nyomják a kék plakátokat meg a gyűlölködő szövegüket, annyira mérgező ez a légkör. Teljesen felesleges az egész utálkozás, SEMMIT SEM OLDOTT MEG!!
2017. febr. 17. 20:41
 12/26 anonim ***** válasza:
2017. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten a szívemen viselem a migránsok sorsát, pont ezért akarom, hogy más országban telepedjenek le!
2017. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
35%

"de ez részben a mi hibánk is, előidéztünk egy háborút, nem törődtünk a következményekkel"


Kik?


A szír polgárháború az arab tavasz következménye.Az arab tavaszt pedig az USA generálta, a nyugat-európai szövetségeseik pedig asszisztáltak hozzá.


Magyarországnak semmiféle szerepe nem volt benne, semmiféle felelősség nem terheli.

2017. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Meraviktor aszonta hogy azok az ördög farkán a bojt! Azéé. Tudod?
2017. febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Európába irányuló migráció az arab tavasz előtt is volt, kérdez meg az olaszokat, svédeket, németeket, briteket! A háború újabb tömegeket indított el, illetve új csatornákat hozott létre (például Líbián keresztül).
2017. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Honnan jöttél Kérdező? Tudnod kellene, hogy az akkori Magyarország harmada 150 évig iszlám gyarmat volt. Ha halványan is de még él a megaláztatás, ember-adó, végvári harcok emléke.
2017. febr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
"Nekem semmi bajom azokkal, akik értelmesek, beszélnek angolul és esetleg még értenek is valamihez, neadisten vandiplomájuk". Szerintem, elég sokan gondolnák így csak nem igazán működik a "jó" és "rossz" migránsok szétválasztása.
2017. febr. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
#15: és mi nem ennek a Nyugati-szövetségrendszer részesei vagyunk?
2017. febr. 18. 08:07
 20/26 anonim ***** válasza:

" és mi nem ennek a Nyugati-szövetségrendszer részesei vagyunk?"


De, viszont nem vettünk részt az arab tavasz támogatásában.Magyarország nem is tudott volna részt venni,nincs meg hozzá a befolyása.

2017. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!