Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 235 az rekordszámú lenne?...

A 235 az rekordszámú lenne? Illetve miért próbálnak ennyire csalni az arányokkal?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki mintha 5x többen jöttek volna, de valójában valamennyivel a 2. vonal felett kellene lennie az oszlopnak.


[link]


2017. febr. 19. 10:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szokásos fideszes propaganda, ez kell a sok droidnak.

A migránsozás mindig kell, hogy megmaradjon az ellenség kép. Még jó múltkor mentem az utcán és hallottam, amikor egy cigány - akiről köztudott, hogy nem éppen minta polgár - beszélte a haverjaival, hogy jönnek a migránsok és elvesznek mindent. Akkor, ott, hirtelen nem tudtam, hogy sírjak, vagy nevessek...

Persze fontos kérdés a migráció, valami megoldást kell rá találni. De ez a gyűlölet, ami van, az tarthatatlan. Elég nagy baj van a fejekben.

Az meg egyik fideszest se zavarja, hogy gazdag migránsok veszik a letelepedési kötvényt. Az valamiért nem számít, ők vígan jöhetnek ide. És ki tudja milyen alakok azok.

2017. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!