Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Gyurcsányp...

Mi a véleményetek a Gyurcsánypártól? Van rá esély, hogy megszeretik az emberek, és Magyarország egyik vezető pártjává váljon? Gyurcsány egyszer már legyőzte Orbánt és a Fideszt, és úgy tűnik, még mindig tartanak tőle.

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Ahhoz, hogy a Gyurcsánypártot megszeressem, szerethetőnek kellene lennie. Nem az.
2017. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Esélytelen. Jó úton haladnak a jól megérdemelt helyükre, a történelem pöcegödrébe!
2017. febr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 szántóvető ***** válasza:
9%
mikor és hogyan győzte le orbánt és a fideszt?részletekbe menően meséld el légyszi.
2017. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Most is szerettjük őket, ők a garancia hogy nem lesz mégegy ballib kurmány.
2017. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Nekem semmi bajom nincs Gyurcsánnyal!

Mint politikus, ő is hibázott, de nem volt olyan erőszakos, megalomániás, gátlástalan, arrogáns, képmutató, cinikus, uszító, nézeteket összeugrasztó politikus, mint Orbán!

2017. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Orbán az, aki által a szinte összes ellenzéki politikus Gyurcsány ellen fordult és ennek valami oka van...

Nem az öszödi miatt, az biztos, hanem valamit kitervelhetett Viktor, hogy mindenki őt gyűlölje!

Nagyon félnek Ferkótól!

2017. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Ferinek a mai napig a lába nyomába nem ér a fidesz maffia, csak a lopásban tettek túl mindenkin aki előttük kormányzott.
2017. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
9%

Egy törpe, prolipárt, remélem eltűnnek.


Még csak az hiányozna, hogy az elmeroggyant újra hatalomra kerüljön! :P És nem, nem fogják megkedvelni, max. pár kilúgozott agyú, olyanok mint akik lehúzzák itt is a válaszokat, mert nem istenítik a kedvenc csótány ferit, és sleppjét. :)

2017. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én sokáig úgy gondoltam, hogy a DK-nak, esélye sincs politikai "tényezővé" válnia. Ma már nem vagyok biztos ebben. Éppen a Fidesz teheti és teszi a legtöbbet azért, hogy megerősödjenek. Meg olykor az MSZP is "besegít" ebben.
2017. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vezető párt nem lesznek, de ha az MSZP így folytatja, akkor akár a 10%-ot is elérhetik!
2017. febr. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!