Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól gondolom, hogy a magyar...

Jól gondolom, hogy a magyar olimpiának lőttek?

Figyelt kérdés

Nagy butaság lenne valamiről szavazást kiírni, ami egyébként sem biztos, hogy megvalósulna, na meg, mire lebonyolódna egyáltalán....

Ha meg nem szavazunk, és esetleg nyerünk a pályázaton, na az vér ciki.

Szóval ennek annyi?


2017. febr. 20. 07:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen, szerencsere ennek annyi.
2017. febr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most mondanám, hogy meg is érdemlik a Pestiek, de csak a negyede írt alá. Ők tudják....
2017. febr. 20. 07:21
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Igen, valószínű. Azt azért sajnálom, hogy szinte biztosan kifarolnak a népszavazás elől és visszavonják a pályázatot. Borítékolhaó bukta lenne a kormánynak az eredmény (mint a vasárnapi boltzár-szavazás is az lett volna) és azt mutatná, hogy mégsem mindig támogatja mindenben őket az ország, hiába kérkednek folyton azzal, hogy ők marhára fel vannak hatalmazva a lépéseikre a szavazók által. De hát, ilyen a mi kis kormányunk.
2017. febr. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Én azt nem értem, hogy milyen kevés ember írta alá a főváros teljes lakosságához képest és mégis hogy beijedt tőle a Fidesz. :D
2017. febr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%
Valószínűleg amúgy sem kaptuk volna meg, mert gyűlölnek minket külföldön. Erről is a liberók tehetnek, és arról is, hogy lefújták az olimpiát.
2017. febr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az a nem kerek a sztoriban, hogy mennyire latvanyosan nem foglalkozott ezzel a habonymedia, nem probaltak meg lejaratni a momentumot, nem kezdtek el roluk hazugsagokat terjeszteni, es a kopaszok is csak onszorgalombol rugdostak szet a standokat...
2017. febr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

"Valószínűleg amúgy sem kaptuk volna meg, mert gyűlölnek minket külföldön."


Szerintem pont ezért kaptuk volna meg. :D

2017. febr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%
6-os: mert azt hitték nem fog összejönni elegendő aláírás. Mikor kapcsoltak, hogy meglesz addigra már késő volt és maradt a rongálás, aláírásgyűjtő fejbeverése borosüveggel, stb.
2017. febr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
4-es: Szerintem nem kevés ember a budapesti választó lakosság kb. 20%-a, amikor a gyakorlatilag párezres adományokból pillanatok alatt összejött a minimális kampánypénz és a kormányra jellemző szanaszét-plakátozás és tévés "társadalmi célú" hirdetés-dömping nélkül elvileg sínre tudnak tenni egy népszavazást. Még ha ebből most tud is csikicsukizni a MOB. És ezt a Fidesz is tudja. Félnek. Jól teszik.
2017. febr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
6-os: Megvan ennek a mechanizmusa. Amíg megvan az elvi esély hogy egy dolog nem durran nagyot, addig a kormánynak az az érdeke hogy még negatív hírét se keltse nagyon, mert az is hír. Amikor láthatóvá vált hogy összejön, azonnal elkezdték a fiatalokat savazni, most pedig az a hivatalos ukász a Habony-médiának, hogy a "balosok" kitáncoltak az olimpia alól, meg hogy elvették a szegény magyarok örömét. Konkrétan a sértődött óvodást alakítja most a kormány és lakájmédiája.
2017. febr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!