Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is Orbán Viktor a...

Szerintetek is Orbán Viktor a legjobb miniszterelnök a rendszerváltás óta?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor ki volt az? Indokkal.
2017. febr. 20. 16:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2017. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Nem, mivel hogy nem volt rendszerváltás, csak papíron.
2017. febr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%

Nem lehet csak úgy legjobbat választani közülük. De az 1998 után kormányzó és a mostani kettő. Ez minősíthetetlen ahhoz képest. Ott még nálam s lehetett valaki.


Egyébként Antall József volt a legjobb számomra.

2017. febr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Ifjabb dörgicsei és kisjenei Antall József Tihamér volt a legjobb.
2017. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Csurka István
2017. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Horn Gyula volt a legjobb.
2017. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem hogy "legjobb", de volt jó egyáltalán egyik is? Látom van aki írta az Antall Józsefet, az embernek még megélni sem sikerült a kormányát. Annyira "jó" volt az MDF hogy inkább az MSZP-t választották újra, mert az emberek nem azt a rendszerváltást várták ami történt.
2017. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Nálam Bajnai és Horn is jobb. Tudom, utóbbinak a múltjáűval jönnek rögtön, ezért tisztáznám, hogy csak a miniszterelnökként eltöltött négy évéről beszélek.
2017. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Jó akkor én elárulom kicsit lényegre törőbben:

Szerintem Antall József volt a legjobb, de leszögezném, hogy Medgyessy Péter megválasztásáig mindegyiket jónak tartom, de Medgyessyt se fedem meg, csak naívsága miatt, ami egyenes ágon okozta az utána levő időszak minősíthetetlenségét.

Ha akkor inkább még egy ciklust nyer Viktor akkor nem lesz egy belső hidegpolgárháború ami ma jellemzi a közéletet.

2017. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a Medgyessy miniszterelnökségére nőttem fel annyira, hogy értsem mi az a politika. Azóta minden miniszterelnökünk próbál szarabb lenni az előzőnél 😃 és a pláne az egészben, hogy sikerül is nekik! Zseniális! 😃
2017. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!