Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szívesen látnátok 2018 előtt...

Szívesen látnátok 2018 előtt egy minden eddiginél nagyobb békemenetet? Ha igen, miért, ha nem, miért nem?

2017. febr. 20. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem tudok példát mondani hogy miért "akarok", mert nem akarok. Azért sem akarok mert ne zárják le ez miatt az egész várost, és ne kelljen már ezért i milliókat fizetni közpénzből a biztosítására hogy éltetik a kedves vezetőjüket. Otthon a négy fal közt tegyék!
2017. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagyok kíváncsi senkinek se a nyilvános menetelésére, legyen az homokláda vagy csak simán dilettáns.
2017. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A legutóbbi békemenet legelső soraiban az az MSZP-s politikus ment, akit pár nappal később letartóztattak sikkasztás miatt. Ennyire komoly a békemenet.
2017. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Én szivesen látnék, de csak akkor ha valami CSODA folytán CSAK IGAZAT tudnának mondani. Akkor pl. ugy néznének ki a transzparensek, hangzanának a jelszavak: Megvédjük a mutyizokat! éljenek a gazdag tolvajok! dögöljön a szegény és éljen a gazdag! stb.
2017. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Engem különösebben, nem érdekel, tőlem nyugodtan bohóckodhatnak. "Békeharc" is lesz, vagy csak "békemenet"?
2017. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én elmennék egy ilyenre, állítólag van ingyen sör. Pár órát kibírok a komcsik azért.
2017. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Főleg azért,mert nem a békéről szól,csak egy szokásos birka felvonulás.

Ha tényleg a békéről és az összefogásról szólna,akkor pl nem nyilatkozta volna azt az egyik főszervező,hogy 266 151 hülye már biztosan van ebben az országban,a Momentumos népszavazásra utalva.

Undorító az összes ilyen álbékeszerető,álelfogadó,fideszes seggnyaló.

[link]

2017. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Felőlem lehet,a Dunában hosszában egészen a Fekete tengerig
2017. febr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jelenleg nincs olyan ügy, ami miatt békemenetre lenne szükség.


Apróbb ügyek vannak, és egy országos társadalmi válság

2017. febr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, nyugodtan harcolhatnak a békéért, miközben nincs is háború.


Van viszont egy csomó probléma, amit menetelgetéssel nem lehet megoldani.


Én meg járok esőtáncot. Ja, esik az eső... akkor majd holnap.

2017. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!