Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy műbalhét csinált egy "szivárványos" szervezet?

Figyelt kérdés

A történet itt található:

[link]


Itt viszont kiderült, hogy egy műbalhé:

[link]


Mivel a szervezet külön úszásoktatót akart hozni, azt pedig tiltja az uszoda házirendje.Ezért nem kaptak rá engedélyt.

Ez éppen olyan, mint amikor elmegyünk vacsorázni egy étterembe, de vinni akarjuk a saját pincérünket.


A másik, mi szükség van ilyen szervezetre?

Ezzel csak magukat különböztetik meg a résztvevők.


Legalább, lehetett egy jó ízűt homofóbiát ordibálni, meg mocskos magyar társadalmazni.



2017. febr. 23. 19:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Bocs, de habonymédiára nem vagyok hajlandó olvasni.
2017. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
14%
Már megszoktuk. Csak sajnáltatni tudják magukat.
2017. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%

Egyszerűen félreértették egymást, nincs itt semmi látnivaló.


Ilyen szervezetekre meg azért van szükség, mert van aki akarja. Ha valaki akar egy bármilyen szervezetet alapítani, és vannak akik belépnek, van aki ad rá pénzt, akkor az létezni fog. Ha téged zavar, akkor ne lépj be. Mit érdekel téged, hogy mások mit csinálnak? Kereslet és kínálat. Szerintem meg hagymalevesre nincs szükség, mégsem szólok be annak, aki azt eszi.

2017. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
#3! Hagymaleves. Joooo!
2017. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Hogy mi szükség van egy ilyen szervezetre ? Hát ezt azoktól kell megkérdezni, akik létrehozták, nyilván szükségét érezték. Ez az ő dolguk, mivel ők tartják fenn. De hát lépj be hozzájuk tagnak és nyilán részletesebb információkat kapsz, talán még meg is érted.
2017. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
A békaügetökröl mikor teszel fel egy ilyen kérdést?
2017. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
98%

Na nézzük:


1. A szivárványosak állítanak valamit, feljelentést tettek.

2. A habonymédia bármiféle forrás nélkül állítja, hogy a szivárványosak hazudnak.

3. Az uszoda honlapján nem találtam közleményt.


A hatóság majd szépen kivizsgálja az ügyet és igazságot tesz, addig MI ne vádaskodjunk előre egyik fél irányába se.


Kieg.: Az index megkereste mindkét fele és a szivárványosak tűnnek a sértett félnek ezek alapján:


[link]

2017. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
10%

7-re:

Elolvastam az index általad belinkelt cikkét is.

És kinyílt a bicska a zsebemben ettől a mondattól:

"...Atlasz Sportegyesület célja, hogy olyan programokat szervezzenek, melyeken a résztvevők elfogadó környezetben sportolhatnak és nem kell eltitkolniuk saját identitásukat"


Miiiiiiiiiiiiiiiii??????????


Uszodában a sportolás normális ember számára úszást (vízilabdázást stb.) jelent, nem ... hm ... erotikus páváskodást (eredetileg keményebben akartam fogalmazni)! Ha így van, akkor mit számít, hogy a mellettem úszó másik fickó mire gerjed? És miből venném egyáltalán észre, hogy ő nem a nőkhöz vonzódik? Csak abból vehetném észre, ha kéjesen bámulna (engem vagy más férfit), netán molesztálna (akár a medencében, akár az öltözőben). És erre kéne nekem toleránsnak lennem? Ezt akarták csinálni most ebben az uszodában is?

És ha annyira fontos nekik, hogy ott páváskodhassanak, akkor miért EGY SÁVOT akartak kibérelni? Miért nem egy komplett létesítményt, ahol abban a pár órában maguk lettek volna? Tán csak nem azért, hogy a többi vendég előtt kellessék magukat, vagy őket stírölhessék?


Újra és újra tapasztalom, hogy a homokosok saját maguk tehetnek arról, hogy utálat veszi körül őket. Ez nem másságuknak szól, hanem a magamutogató hozzáállásuknak.

2017. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
pff...
2017. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%

"Uszodában a sportolás normális ember számára úszást (vízilabdázást stb.) jelent"


Meg együtt utazást, szaunázást, vacsorázást, stb. Az ilyen közös programok keretet adnak ahhoz, hogy emberek megismerkedjenek, jól érezzék magukat, stb. Nem az a lényegi rész, hogy úsznak. Nyilván akkor nem lenne szükség szervezett formára. Van olyan is, hogy mondjuk nyugdíjasok mennek nagy csoportban úszni. Annak se az a lényegi része, hogy úsznak. És nem is az, hogy biztos valami undorító dolgot akarnak csinálni, mert hát azok olyanok.......

Nyilván egy nyugdíjas csoportról nem jutott volna eszedbe, hogy biztosan molesztálni akarnak embereket. De ha melegek, akkor nyilván.... Mert hát nyilván, hát értitek, hát melegek, hát akkor nyilván molesztálni akarnak......

Hát nyilvááááánn....

Ja hogy csak nem tudod miről beszélsz. De ha nem érted, akkor azért nyilván az a biztonságos feltevés, hogy a melegek gonoszak és deviánsak.


"nem ... hm ... erotikus páváskodást"


Nem, de mondjuk utána elmentek vacsizni. És ha emberünk heti hat nap minden órájában titkolja hogy meleg, akkor itt ki tudja beszélni.


"Csak abból vehetném észre, ha kéjesen bámulna (engem vagy más férfit), netán molesztálna (akár a medencében, akár az öltözőben). És erre kéne nekem toleránsnak lennem? Ezt akarták csinálni most ebben az uszodában is? "


Nem.


"És ha annyira fontos nekik, hogy ott páváskodhassanak, akkor miért EGY SÁVOT akartak kibérelni?"


Talán mert nem páváskodni akarnak. Te szeretsz páváskodni? Nem? A melegek nagy része se.


"Miért nem egy komplett létesítményt, ahol abban a pár órában maguk lettek volna? Tán csak nem azért, hogy a többi vendég előtt kellessék magukat, vagy őket stírölhessék? "


Nem.


Tanulság: ha fingod nincs miről beszélsz, akkor ne háborogj. Ha ugyanezt kérdésként teszed fel, és nem feltételezed rögtön a legrosszabbat, az sokkal kevésbé gáz neked.

2017. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!