Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha már népszavazás kell az...

Ha már népszavazás kell az olimpiáról, nem az lett volna az ésszerű megoldás, hogy már az elején kiírja a Fidesz a szavazást, hogy pályázzunk-e, és ezzel meg lehetett volna előzni ezt az egész felhajtást?

Figyelt kérdés

Ehelyett mit csinálnak? Hazaárulóznak ezerrel! Ez ömlik majdnem az összes médiából. Úgy látszik, hogy ők már sosem fognak megváltozni? Már egy hónapot sem bírnak ki egy jó nagy hazaárulózás nélkül? Hát, nekem lenne ötletem arra vonatkozóan, hogy kik a hazaárulók!


Arra esetleg nem gondol a vezér és elvtársai, hogy talán még az elején meg kellett volna kérdezni az általuk oly sokszor emlegetett népakaratot? De nem, mert szerintük ők mindig mindenkinél mindent jobban tudnak. Szerintem még népszavazás sem kellene, mert én eleve hülyeségnek tartom Budapest pályázatát, viszont ha már ezek a nagyokosok a fejükbe veszik, és ennyire ragaszkodnak hozzá, talán meg is kellett volna már az elején kérdezni az embereket erről az egészről! De nem, inkább hadd menjen utólag a hazaárulózás, hátha be tudnak még hülyíteni néhány szavazót a táborukba!


2017. febr. 26. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem, az ésszerű megoldás az lett volna, ha egyáltalán fel sem merül senkiben, hogy itt olimpia legyen.

Csak éppen a miénk nem egy ésszerű társadalom.

2017. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na, hát sajnos ez a nagy baj, pont ezt írtam én is!
2017. febr. 26. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Igen, az lett volna a normális, ha még a pályázat benyújtása előtt, népszavazáson "mérik le", hogy mekkora a támogatottsága és akkor most nincs ez a "cirkusz".
2017. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Hazaárulóznak mert "a gazember utolsó mentsvára a hazafiság".
2017. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos!
2017. febr. 26. 15:14
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Nem, mert közvetett demokrácia van. De az ésszerűbb lett volna, ha a pályázat bejelentésénél, vagy esetleg amikor már megválasztják Budapestet helyszínnek, akkor problémáznak az olimpia ellenesek.
2017. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Amit Orbán Viktor éjszaka álmodik másnap azt kell csinálni az ország népének. Egy ilyen végtelenül beképzelt egoista ember mint Orbán nemfog nagy horderejű dolgokba népszavazást kiírni, csak ilyen pitiáner ügyekben kérdezgeti az embereket mint ez a nemzeti konzultáció, ami teljességgel követhetetlen, és amiről aztán azt mond Orbán ami neki tetszik mert nem ellenőrízhető a végeredmény.

A józanész és a logika egyértelműen azt diktálná hogy egy ilyen nagy horderejű dolgokban az elkezdés előtt népszavazást kellene kiírni. Nem ez az egy ilyen hasra ütős intézkedése volt már Orbánnak, csak még egy két ilyet mondanék az Alkotmány átírása vagy Paks 2. Ezeket is a fejünk felett döntötte el Orbán és ezek még károsabbak lesznek mint az olimpia lett volna.

2017. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
#6: Végülis a parlamentben, csak a Fidesz és a Jobbik szavazta meg a pályázat támogatását, a többi ellenezte. Az meg egyértelmű volt, hogy aki egy ilyen aláírásgyűjtésbe kezd, az rögtön megkapja, hogy hazaáruló, libsi- komcsi, miegymás. Erre jó a kiépített propagandagépezet. Tény, hogy egy új alakulat kellett ehhez, akiknek nem igazán volt veszíteni valójuk. Ettől függetlenül, azért a képviseleti demokrácia nem azt jelenti, hogy a kormányzó hatalom, bármit megtehet. Erre is van kitalálva többek közt, a népszavazás. Mondjuk, az igaz, hogy a Fidesz, irtózik is tőle rendesen. Az "emberek kormánya", valahogy nem kíváncsi az emberek véleményére.
2017. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így van!
2017. febr. 26. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!