Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A (bal) liberálisok forrásnál...

A (bal) liberálisok forrásnál miért csak liberális irányultságú médiát fogadnak el?

Figyelt kérdés

Nagyon rafináltak.

Csak olyan médiának hisznek, ami liberális irányultságú.


Szeretik a BBC-t CNN-t emlegetni.

Az előbbi egy liberális irányultságú közmédia.

A CNN pedig az amerikai demokraták házi TV csatornája.


Ezek az emberek éppen azért élnek burokban, mert csak liberális irányultságú médiából tájékozódnak.Illetve, csak azt fogadnak el hiteles forrásként.


De, például azt mondják,hogy az Index hiteles, de a Magyar Nemzet az nem.

Az előbbi liberális irányultságú, meglehetősen szeretnek manipulatív cikkeket írni.



2017. febr. 26. 15:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%

Vastag bőr kell az arcotokra, hogy ilyen undorító, provokatív kérdéseket tegyetek fel napi szinten!

A Magyar Nemzet, Magyar Idők és társai cseppet sem hitelesek, ezek mint Fidesz irányultságú, propaganda médiák ferdítéssel, manipulációval, hazugsággal, a kormány fényezésével, uszítással, gyűlöletkeltéssel!, lázítással és a legkevésbé sem objektív!

Tele van a cikkük az ellenzék állandó besarazásával!

2017. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
2017. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem csak a "migrációról" van szó, t'0'kfej!

Hanem amint említettem, ellenzék besarazásával van állandóan elfoglalva és hogy milyen "undorító dolgokat művel Brüsszel", hogy "megszűntetné a rizsacsökkentést, béremelést és az áfacsökkentést"!!!

És ku***ára nem védem a migránsokat, ha ezzel jössz!!!

Nem értem, mi bajotok van a "ballibekkel"!!!

Az már legfőképpen unalmas és hányingerkeltő, hogy szinte mindenhol azt hallod, hány migráns özönlik Magyarországfele és milyen terrorcselekmény történt a világban, amikor nem csak a migránsokról és a terror támadásokról kellene mindig dumálniuk!!!

Azt ugye tudtad, hogy Orbán mondja meg nekik, miről kell beszámolnia a médiának!

Ez médiauralom, agymosás!

A félóránkénti "Magyarország erősödik" agymosásról meg ne is beszéljünk!!!!!!

2017. febr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

"Nem csak a "migrációról" van szó, t'0'kfej!

Hanem amint említettem, ellenzék besarazásával van állandóan elfoglalva és hogy milyen "undorító dolgokat művel Brüsszel", hogy "megszűntetné a rizsacsökkentést, béremelést és az áfacsökkentést"!!!

És ku***ára nem védem a migránsokat, ha ezzel jössz!!!

Nem értem, mi bajotok van a "ballibekkel"!!!

Az már legfőképpen unalmas és hányingerkeltő, hogy szinte mindenhol azt hallod, hány migráns özönlik Magyarországfele és milyen terrorcselekmény történt a világban, amikor nem csak a migránsokról és a terror támadásokról kellene mindig dumálniuk!!!

Azt ugye tudtad, hogy Orbán mondja meg nekik, miről kell beszámolnia a médiának!

Ez médiauralom, agymosás!

A félóránkénti "Magyarország erősödik" agymosásról meg ne is beszéljünk!!!!!!"


Először is, vegyél be egy Xanaxot.


Másodszor, mi ez a "ti"?Nem vagyok Fideszes.Nem én tehetek arról, hogy a jobboldali média többnyire Orbánéknak a seggét nyalja.


Brüsszelnek bőven megvannak a hibái.Úgy gondolom, ezeket érdemes felemlegetni.


A ballibekkel meg az a bajom, hogy hazaellenesek.Hangsúlyozom hazaellenesek.Ami nem egyenlő a kormányellenességgel.

A migránsokat pedig betelepítenék.

Ja, meg ezt az egész genderista,migránsos ideológiát utálom,szóval röviden ez a bajom a ballibekkel.

2017. febr. 26. 16:14
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Miért, mit kellene elfogadniuk? A "közmédiáknak" nevezett kormánymédiákat? Vagy a "habonyi" médiákat, netán a Mészáros Lőrinc által megvásárolt Echo tv-t, Vajna tv2-jét, vagy mit?
2017. febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%

"A ballibekkel meg az a bajom, hogy hazaellenesek.Hangsúlyozom hazaellenesek.Ami nem egyenlő a kormányellenességgel.

A migránsokat pedig betelepítenék.

Ja, meg ezt az egész genderista,migránsos ideológiát utálom,szóval röviden ez a bajom a ballibekkel."


Ez ku*** kib*** gyenge érv! :D

Amit Orbán művel, nem hazaellenesség, amikor eladja az országot az orosz maffia nagyhatalomak és kínai, orosz hitelekkel adósítja el az országot?

Ez mi, ha nem "hazaellenesség"???

Az, hogy osztogatja a magyar állampolgárságot az ukránoknak és a románoknak, nem éppen kedves cselekedet!

Ezzel a hülye trükkel biztosítja be magát végérvényesen a politikába!!!

Minden kezdeményezett "nemzethy konzultációja" BUKÁSRA ÍTÉLT!!!

Az neked mióta 98%-os siker, amikor 9 millió magyarból 3 millióan mentek el szavazni és "mondtak NEMET a Brüsszeli bürokratáknak"???

Számoljál már!!!

2017. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%

Ja, és a Fidesz nem "magyarellenes", amikor hagyta, hogy a januári extrém hidegben Magyarországon ezrek, tízezrek fagyjanak halálra szegények, hajléktalanok és gyerekek???

Azokon miért nem segített a "nemzethykeresztyén nagymagyar" kormány???

A halálozásért ki a felelős???

Az időjárás? :D

2017. febr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%

"hagyta, hogy a januári extrém hidegben Magyarországon ezrek, tízezrek fagyjanak halálra"


Erről van valami hivatalos statisztika is. Nekem akár egy Népszava cikk is jó lesz, ami hiteles forrásokkal alátámasztja, hogy 10 ezer ember fagyott halálra idén Magyarországon.

2017. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Én Népszabadságot kérek forrásnak.
2017. febr. 26. 16:32
 10/23 anonim ***** válasza:
21%
2017. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!