Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Manapság szégyenletes vagy...

Manapság szégyenletes vagy ciki magyarnak lenni?

Figyelt kérdés
Sokfelé lehet hallani, hogy negatív bírálatok érik Magyarországot. Peldául az osztrákok rasszistának kiáltottak ki, mert kerítést építettünk a határon, de amikor ők is építettek, az teljesen helyénvaló volt. Az USA szintén bírált minket, pedig a mexikói határon betonfalat húztak fel. Számtalan más témában is negatívan vagyunk megemlítve.
2017. febr. 28. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem ciki. Nem az osztrákok, nem az USA bírált, és nem a magyarokat.

A kormány intézkedéseit bírálták politikai pártok, politikai oldalak hívei.

Ettől még egyes magyar embereket nem fognak cikinek gondolni vagy lenézni.

2017. febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%

[link]


Körülbelül ilyennek látnak minket.

2017. febr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
A negatív bírálatok a kormány politikájára vonatkoznak. Mások miatt nem vagyok hajlandó szégyenkezni.
2017. febr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

#6


Esetleg elgondolkodhatnál rajta, hogy ezek a gonosz, magyarul beszélő emberek miért gondolkodnak így.

De addig soha nem jutsz el.

2017. febr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%

Hakapeszi: Csak a Fidesz média szerint dícsérik külföldön Orbánt. De valójában senki nem áll szóba vele.

De ahogy előttem írták, a külföld9ieknek nem a magyarokkal van bajuk, hanem a magyar kormánnyal. Kivétel Ausztria, ahol nem szeretik azokat a magyarokat, akik lopnak, vagy bliccelnek a metrón. Na, én ezeket szégyenlem.

2017. febr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Csak a Fidesz média szerint dícsérik külföldön Orbánt."


Én az egyszerű emberekkel találkozom külföldön, és sokuk dicséri. Nem hiszem, hogy a Fidesz maffiaállam nyomására teszik.

2017. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

"Én az egyszerű emberekkel találkozom külföldön, és sokuk dicséri. Nem hiszem, hogy a Fidesz maffiaállam nyomására teszik."


Mondd meg nekik, hogy jöjjenek Magyarországra élni vagy fél évet. Utána meggondolják magukat.

2017. febr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

"Mondd meg nekik, hogy jöjjenek Magyarországra élni vagy fél évet. Utána meggondolják magukat."


Köszönik, de már régen tudják, hogy náluk Nyugaton magasabb az életszínvonal mint nálunk. A dicséretük elsősorban a magyar migráns politikának szól.

2017. febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

#11


A magyar migránspolitikát nagyanyám is meg tudta volna csinálni, ha történetesen ő a miniszterelnök.

Kiadja a parancsot, hogy tervezzenek meg, aztán húzzanak fel egy kerítést a határra, a többit meg elintézik a szorgos peonok.

Na de gazdaságot felhúzni, azt nem tudna a nagyi sem. Ahhoz több kraft kellene.

2017. febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%

Egyik sem, max. nektek az balsikák, de hát a ti "magasztos" köreitekben állandóan az magyarnak lenni. :D


Az osztákoknál azóta bukott a fajmenn, és még kapuk is lettek szárnyakkal. Ennyit a fasisztázó megmondóalakokról! :P

2017. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!