Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is cink ez a...

Szerintetek is cink ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy van egy ismerős csaj és mindenféle "híresebb" embert bejelöl facebookon, és ismerkedni próbál velük, már aki visszaír neki. Főleg zenészekkel "ismerkedik" és utána az ismerőseinek dicsekszik ezzel hogy ismeri őket, meg hogyha a közelben koncerteznek akkor pl. én ingyen mehetnék a koncertjére... (közben meg a szülei el se engedik bulizgatni pedig már 20 éves).


Régebben nagyon jóba voltunk, de utána próbáltam vele minél kevesebbet találkozni, de az utóbbi pár hónapban ismét próbál nyitni felém, de én cinknek érzem ezért nem akarok vele mutatkozni. Meg úgy igazi barátai sincsenek mert kb fél évente új társaságokban mozog...



2016. ápr. 8. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Fúúúú, ismerek ilyet én is. Nagyon szánalmas, amit művel :D
2016. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Blade Bone ***** válasza:
Neked lehet.. De az ő élete. Ha meg régebben jóban voltatok, akkor nem értem miért felszíneskedsz? Ha neki így kerek az élet, akkor így kerek. De lehet csak egy jó barátra lenne szüksége akiben bízhat és akivel felfedezheti a világot. Lehet még te is élveznéd. Ne zárkózz el előle, hacsak nem utálod. :)
2016. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nem felszineskedek vele szemben, mert elmondtam neki ezeket amit ide írtam és sok más dolgot is amiért megszakítottam vele a kontaktot. És nem azért amit a kérdésbe írtam ki, hanem ettől durvább dolgokért amit nem írnék ide ki. De úgy érzem én próbáltam neki segíteni, régebben elkértem, bulizni, koncertezni, kikapcsolódni... de ha elengedték éjfélig és 2-3 órára értünk haza, akkor ferdített az igazságon és nem azt mondta hogy jól érezte magáét és ezért nem jöttünk, hanem azt hogy nekem nem volt kedvem elindulni és azért késtünk. Stb...stb...
2016. ápr. 8. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!