Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok ez alapján a...

Mit gondoltok ez alapján a Momentum Mozgalomról? Szavaznátok rájuk?

Figyelt kérdés

[link]


Itt van néhány tervük. Nekem nagyon tetszenek, szinte mindegyikkel egyet értek, a drogos tervezetükön kívül.



2017. márc. 1. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Hamarabb vágom le a saját kezem láncfűrésszel minthogy szavazzak rájuk vagy valami hasonlóra!
2017. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Igen, ha van... momentumuk :) Szóval ha van esélyük mondjuk bejutni a parlamentbe.
2017. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

Ha egyetértesz ezekkel a dolgokkal és nem akarsz kidobni egy voksot az ablakon, akkor szavazz az MSZP-re. Gyakorlatilag ugyanezt képviselik, csak ők nem hazudják magukról, hogy ők "új erő" mert nem is azok, de ők legalább nem egy budapesti belvárosi társaság kb. 50 ezer szimpatizánssal, hanem egy országos nagy párt kb. egymillió biztos támogatóval.

Én már szavaztam az LMP-re kétszer, és mit kaptam? Semmit, nem nem lett más a politika, a Momentum még hozzájuk képest is egy vicc, az LMP-nek legalább volt egy Schiffer András, aki az egyik legnormálisabb politikus volt az országban az utóbbi években, mióta ő lelépett azóta az LMP is csak egy kis bohóckodó pesti hisztipárt. Én semmi körülmények közt nem szavaznék egy ilyen bizniszpártra, annak nagyobbik részével egyetértek, amit mondanak, de ugyanezt megkapom az MSZP-től is, egy országos nagy párttól is, akiknek legalább van egy karakteres vezetője Botka László személyében.

2017. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Ez alapján így első blikkre szimpatikusak.
2017. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Elég nagy kicseszés ez az indexes szavazgatás, ami a linkben van. A 10-es kérdésnél vacillálok most, mert bár nem értek egyet egy sorával, vagy kettővel, de attól még nem lesz baromság. Nincs köztes lehetőségem véleményt nyilvánítani.


Akárhogy is én nem szavazok rájuk. Nem mintha ne lennének szimpatikusak, de egyelőre lojális vagyok a saját pártomhoz + még nem igazán ismerem őket. Ha ez csak egy fellángolás, akkor elpazaroltam a voksomat.

2017. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Többkulcsos adók... akkor pápá Momentum.
2017. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

Jó sok párbeszédre van szükségük, hogy a momentum megértse végre, a magyar állampolgárok többsége:

-több tiszteletet és szabadságot akar a határon túli magyaroknak (még akkor is, ha ők nem akarnának)

-nem akar homokosházasságot

Többi pedig vagy teljesen egyértelmű dolog (olyan „mertetek volna mást válaszolni!”) , vagy pedig kb. lényegtelen szempont.

2017. márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Így első ránézésre azt mondanám, hogy igen, bár semmi "extrával" nem állnak elő. Igaz, ellenül legalább nem alkalmazható az "elmúlt nyolcév", meg a "múltrendszer kiszolgálói" szlogen.
2017. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

"-több tiszteletet és szabadságot akar a határon túli magyaroknak (még akkor is, ha ők nem akarnának)

-nem akar homokosházasságot"


Ez pont két olyan téma, ami az átlagembert kicsit sem érdekli. Az, hogy milyen állapotban vannak a közművek, mennyibe kerül a benzin/buszbérlet, van-e rendes egészségügy, ahol nem kell három-négy hónapra előre időpontot kérni, mennyi a fizetés, hány munkaszüneti nap van, ezekről beszélnek az emberek, ez érdekli őket. Az, hogy most Székelyalsóröccsentőn ki lehet-e írni magyarul a községházára, hogy Községháza vagy sem, na ez teljesen hidegen hagyja a társadalom 90%-át.

A homoszexuálisok ügye megint ilyen, a magukat a homkosokat érdekli, hogy lesz-e nekik, azon kívül van néhány ezer homofób, akinek nagy a szája, de rajtuk kívül mindenki tesz rá. Nekem legalábbis ez a helyi tapasztalatom, egyszer voltam egy lakossági fórumon, amin felmerül a székely zászló ügye, hogy miért van kinn a városházán, volt pár kérdés, de az egész vita ellaposodott és véget ért öt perc alatt, de az, hogy szombatonként járjanak-e gyakrabban a helyi buszok vagy elég a mostani menetrend, azon egy órán keresztül ment az üvöltözésig fajuló vita.

2017. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem majdnem minden bejön, de azért a határon túliak esetében is például a szavazati jogról is kifejthetnék az álláspontjukat. Mintha némelyik kérdésnél inkább csak kerülgetnék a forró kását.
2017. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!