Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem akar valaki aláírást...

Nem akar valaki aláírást gyűjteni a HANGOS reklámok ellen?

Figyelt kérdés
Bosszant

2017. márc. 1. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
deeee
2017. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kellene valami közhasznú aláírásgyűjtő szervezet. A hangos reklámokon túl kismillió dologra gyűjtenék annyi életminőség romboló baromságnak vagyunk kitéve.
2017. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szólj ha lesz én aláírom. Azt is meg kéne tiltani, hogy egy film közbe reklámokat vágjanak be, ha egy film lemenne reklám nélkül újra elkezdenék tévét nézni.
2017. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Nem, mert az én tévém már olyan modern, hogy tudom szabályozni a hangerőt!
2017. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Hangerőszabályzóról hallottál már?:D
2017. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó 2-nek. ha mondjuk nincs a kezemben a távirányító, és nem is ülök a tv előtt, csak halolgatom vacsi közben, akkor tényleg nagyon idegesítő, hogy hirtelen duplájára nő a hangerő. ha leveszem, akkor meg el ne felejtsem visszakapcsolni, mikor vége a reklámoknak, mert meg se hallom. nem mindenki ül a tv előtt mint a cövek
2017. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg nincs is távirányítóm:( Bosszantó mikor kimegyek a konyhába/wc-be és egyszer csak bummm, reklám. Ilyenkor távirányítóm is hiába lenne.
2017. márc. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy ettől mit remélnek? Komolyan elgondolkodtam, de nem nagyon emlékszem, hogy egyszer is a tv- reklámok hatására vásároltam volna valamit.
2017. márc. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PresidentEvil ***** válasza:
100%

.

Hiába kezdesz aláírásgyűjtést. A reklámok hangereje ugyanakkora, mint a többi műsoré, csak másképpen készülnek. Az emberi beszédnek, a zenének van dinamikája, vannak benne halkabb és hangosabb részek, a reklámnak viszont nincs, mert a hangerőbeli különbségeket kiegyenlítik. Ezért hangosabbnak hallod, de ha műszerrel megméred, nem az. Nem te lennél az első, aki panaszt tesz mondjuk az NMHH-nál, el is fogják bírálni, de többre ne nagyon számíts.

2017. márc. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez amúgy igaz, valóban nem kifejezetten a hangerő, mással is trükköznek, hogy hangosabban halld. Például egy időben egyszerűen nézhetetlenek voltak a filmek, mert az effektek meg a zene betétek normál hangereje mellet a szereplők beszédhangja érthetetlen halk volt. Ha felhangosítottad annyira, hogy értsd mit beszélnek akkor kiment a dobhártyád a zenétől. Hálistennek nagyon rövid időn belül ezzel felhagytak, azt hiszem a TV2 alkalmazta ezt jó pár éve. Valahogy így vannak a reklámok kalibrálva, a zenesáv van valahogy felhúzva jó hangosra.
2017. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!