Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lenne 1000 milliárd forinto...

Ha lenne 1000 milliárd forintotok, amit csak a magyar gazdaságra költhettek, akkor mikre költenétek?

Figyelt kérdés
És ha lenne ugyancsak 1000 milliárdotok, amit csak az egészségügyre? Mikre költenétek?
2017. márc. 2. 01:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg nekem is kell egy az udvaromba
2017. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyire okos vagy hozz össze egy pártot nyerd meg a választást és oszthatod máris a pénzt meg az észt...
2017. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jajj nosh nosh, menjél falizzad Orbi Viki muffját.
2017. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok okos ilyen téren, ezért kérdezem, hogy ti mikre költenétek 1000 milliárd forintból. (Hogy a lehető legjobbat tegyétek az országgal.)
2017. márc. 2. 19:08
 15/16 A kérdező kommentje:
#13 Nem falizok senkit, és a kérdést nem olyan célzattal tettem fel, mint ahogy te azt gondolod. Félre értetted, én csak kíváncsi voltam, hogy az átlagemberek mikre költenének ennyi pénzt, hiszen ők jobban érzik, hogy mire lenne leginkább szüksége a társadalomnak (mert én mint átlagember akármit mondok, rögtön lehordanak, hogy annál még a fidesz is jobb dolgokra költ). Csak sajnos itt átlagemberrel nem találkoztam, csak fizetett DK-s propagandárokkal, akik ellepték ezt az oldalt. Nem akartam ezt mondani, de sértett a jogtalan beszólás. Nem nyalom senki seggét, és figyelmeztetlek, hogy az ilyen megszólalások miatt veszít szavazókat az ellenzék.
2017. márc. 3. 19:56
 16/16 anonim ***** válasza:
Én a demokráciára költeném. Két évente lenne szavazás és csak egyénekre lehetne szavazni, pártokra nem.
2017. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!