Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg kell őrizni az ország...

Meg kell őrizni az ország etnikai homogenitását Orbán Viktor szerint. Most etnikailag homogén az ország?

Figyelt kérdés

Én azt hittem hogy 0,5-1 millió cigány nemzetiségű él nálunk.

Mit akart ezzel mondani? mi a célja?



2017. márc. 2. 16:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nyilván keveredett a magyar nép a történelem során. Csak az nem érti Orbán mondatait, aki nem akarja érteni, s elkezdi elemezni, hogy de hát közöttünk is mennyi embernek van/volt tót, rác, sváb, bunyevác stb. nagypapája, nagymamája.


Itt egy középi - európai, kulturális homogenitásról van szó, egy nagyjából kialakult összetételű népesség él a Kárpát medencében, és ide beengedni nagyobb számban ettől lényegesen elütő etnikumot, pl. arabokat, afrikaiakat, muszlimokat nem volna kívánatos, eltekintve néhány szivárvány - lelkű, mélyliberális lipótvárosi "szabadgondolkodó" multikulturális mértékadótól, akik szíven szúrt kismalacként vinnyognának fel, ha mondjuk határon túli magyarokat kívánna betelepíteni a kormány.

2017. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szvsz a cigányság nem tartozik bele az etnikailag homogén társadalomba, ha Orbán az európai népcsoportokra gondolt. Mert biztos a menekültek(gyk: migránsok) elleni uszításról van szó, viszont ezzel a megfogalmazással a magyarországi cigányságba rúg bele elég alaposan.
2017. márc. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#11: Én értem mit mondasz, de az etnikai homogenitás az azt jelenti amit leírtam. Amiről beszélsz az kulturális homogenitás. Nem véletlen, hogy "véletlenül" "elírták" a miniszterelnök beszédének leiratát, és abban már kulturális homogenitás szerepel.
2017. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Arányaiban minél kevesebb magyar van az országban annál jobb, inkább legyen többféle nemzet itt, mert ez a magyarország nevü próbálkozás nagy kudarc lett eddig.
2017. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ugyanazok kardoskodnak amellett, hogy mindenkit engedjünk be válogatás nélkül, akik 2004-ben német mondtak, mert ,,akkor jön x millió román". Persze végül nem jött és emellett az lt is sikerül elfelejteni, hogy van ám közel (vagy több, mint?) egymillió cigány, akiket évszázadok alatt nem sikerült megtanítani a civilizált viselkedésre (tisztelet a nagyon kevés kivételnek) és jelenleg ott tartunk, hogy túlszaporodják azokat, akik eltartják őket.
2017. márc. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!