Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzem az olimpiát. Most...

Ellenzem az olimpiát. Most akkor hazaáruló vagyok vagy csak nemzetellenes?

Figyelt kérdés
Nem inkább azok a felelőtlen döntéshozók hazaárulók akik képesek lennének rendezni?

2017. márc. 6. 01:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Noha én sem vagyok olimpia- párti, most már kicsit idejétmúlt és felesleges ezen "lovagolni". Visszavonták a pályázatot.
2017. márc. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg az az igazi hazaáruló aki az olimpiát támogatja tönkretéve az unokái jövőjét. Épülnek ezek a nagy komplexumok (a stadionokkal együtt) amiket az olimpia után kb alig fognak majd használni, de persze rengeteg pénzbe kerül majd a fenntartásuk, szerinted ezeket ki fogja fizetni?

Az új stadionok is teljesen veszteségesek, több tízezres a befogadó létszámuk és néhány száz ember lézeng csak benne meccsnapokon.

Meglehet nézni hogy azok a szegényebb országok akik olimpiát, világbajnokságot vagy ilyesmit rendeztek hol tartanak most azzal a kiépített infrastruktúrával, kb csak kolonc a nyakukon, mert csillagászati összegű a fenntartásuk.

Nem kell ide olimpia se stadion.

2017. márc. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Tökmindegy, már el is kezdődött az 500 milliárdos beruházás teljesen más címen. Persze mi semmit nem fogunk belőle látni, de jó lesz kimenteni a lét.
2017. márc. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Ja és a kérdésre válaszolva, igen, hazaáruló vagy, ahogy az országban mindenki 2 millió fideszes szavazón kívül.
2017. márc. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
nemcsak hazaárulo nemzetellenes vagy, hanem cigo és zsido is, plusz még soros ügynök, velem együtt, és ugy látom jo néhány hozzászoloval :(
2017. márc. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%

Nemzetellenes hazaáruló!

A munkanélküliek, kiskeresetűk, rokkantak (úgye, vannak bőven!) minden vágyuk az, hogy az éhhalál felé vezető úton a tavaszi hűvös időben büszkeség éltesse és melengesse lelküket: olimpiát rendezünk!

Ezt vette el tőlük a kormány, hogy visszavonta a pályázatot! Legközelebb nem is rájuk szavaznak az említettek!

2017. márc. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha figyeltél volna kicsit, akkor tudnád, hogy most az olimpia ellenesek az igaz hazafiak és az olimpia pártiak a hazaárulók.
2017. márc. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem aki olimpiát akart az nem tud ép ésszel gondolkodni.
2017. márc. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
6%
Egy álomgyilkos lipcsi vagy!
2017. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

"Egy álomgyilkos lipcsi vagy!"


liBcsi... a liBerálisból

2017. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!