Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nemzetellenes hazaáruló vagyok?

Nemzetellenes hazaáruló vagyok?

Figyelt kérdés
Soha nem szerettem ezt országot, nem érzem magaménak. Már gyerekkoromban is furán tekintettem a honfitársaimra. Egyáltalán nem az a becsületes, szorgalmas és kreatív nép. Sajnálom hogy ezt kell mondanom, de olyan az ország vezetése és maga az ország is mint a magyar ember. Megérdemli a sorsát.
2013. okt. 17. 08:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
mi van?szidod a KOrmányt? tán te is valami rohadt liberális bevándorló vagy?!lehet elhúzni innen!
2013. okt. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Mit tettél, hogy ez ne úgy legyen. Te sem lehetsz különb, csak nyivákolsz.
2013. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a politikusokról megvan a véleményed, az a te dolgod. De azt kikérem magamnak, hogy mindenkit, köztük mondjuk engem is egy kalap alá vegyél velük. Tisztességes ember vagyok, dolgozok, adózok. Tanultam és küzdöttem, hogy tisztességes dolgozó ember legyen belőlem. Nem loptam, nem csaltam. Pusztán ezzel többet tettem az országért, mint amennyit te valaha fogsz.

Inkább a magad fajtára igaz az, amit jellemzésnek leírtál. De tudod, mit? Egy emberrel több vagy kevesebb, mindegy. Rontsd máshol a levegőt!

2013. okt. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%

1945 óta ezt akarják elérni- így nevelődött fel már két generáció. Azt hogy "magyar vagyok és szeretem a hazámat" - nem lehet kimondani, mert akkor soviniszta/fasiszta/ stbstb vagy. Egy szedett-vedett, ostoba nép - aki ráadásul mindig sír, hogy körbenyírták az országot (holott, megérdemelte a fasisztája) és sír, hogy 93 éve HADISARCOT fizettetnek vele. Versaillesban, a Nagy Trianon kastélyban 1920. június 4. eldöntötték, hogy ez a gané társulat vesszen el. Településeket vágtak félbe, emberek ezreit nyomorították meg. De ne sírj! Megérdemled magyar.

A nyelvünk szedett-vedett- az itt élő szláv őslakosoktól lopták a honfoglaláskor. Szóval ezt tanították már a szüleid szüleinek is. Rajtad beértett ez a módszer. Kár.

(mondaná ezeket egy francia?, német? - ők lehetnek büszkék hazájukra, nyelvükre, szerethetik te nem)

És persze a vallást is elvették tőled- érezd magad egy nyomorult sejthalmaznak, akinek minden gondját a genetikusok majd megoldják. Így teljes: legyen rabszolga saját földjén. Szent László királyról hallottál?

*

"Ezernyi fajta népbetegség,

szapora csecsemőhalál,

árvaság, korai öregség,

elmebaj, egyke és sivár


bűn, öngyilkosság, lelki restség,

mely, hitetlen, csodára vár,

nem elegendő, hogy kitessék:

föl kéne szabadulni már!


S a hozzáértő dolgozó

nép gyülekezetében

hányni-vetni meg száz bajunk.


Az erőszak bűvöletében

mint bánja sor törvényhozó,

hogy mint pusztul el szép fajunk!

...

S mégis, magyarnak számkivetve,

lelkem sikoltva megriad -

édes Hazám, fogadj szivedbe,

hadd legyek hűséges fiad!


Totyogjon, aki buksi medve

láncon - nekem ezt nem szabad!

Költő vagyok - szólj ügyészedre,

ki ne tépje a tollamat!


Adtál földmívest a tengernek,

adj emberséget az embernek.

Adj magyarságot a magyarnak,


hogy mi ne legyünk német gyarmat.

Hadd írjak szépet, jót - nekem

add meg boldogabb énekem!"


József Attila

2013. okt. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Teljesen felesleges politizálni, mert gyerekkoromban pl. Kádár volt a vezető...

Ez is annyira magyar-mentalitás: Gyűlölködés :) Erre már csak legyintek és lesajnálom az ilyeneket.


Inkább azon kellene elgondolkodni miért lett ilyen a magyar. Dédnagyapám korában sokkal különb volt!

2013. okt. 17. 08:51
 6/25 A kérdező kommentje:

4: Nem érzem magam selejthalmaznak, a vallás nettó ostobaság. (Gyűlölködőknek: sem zsidó, sem liberális nem vagyok).


Minimum 100, de lehet hogy több évvel el vannak maradva a magyarok, agyilag KO.

2013. okt. 17. 08:56
 7/25 A kérdező kommentje:

A Békemenetes "ne legyünk gyarmat" nettó ostobasághoz egy kis zene: [link]



(Valamikor leesik neked is hogy a korrupt magyar politikusok adták el az országot, akik anno a legnagyobb komcsik voltak, ma már a legnagyobb szenteskedő-vallásos idióták, akik eladták fillérekért a külföldnek az állami tulajdont?)

2013. okt. 17. 08:58
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. Nem érdemes neked írni semmit. Sejthalmazt írtam, nem selejth.-t (4) Beérett a nevelés- a két generáció ostoba materialista gyalázatos nevelése: erre vagy élő példa. Sajnállak. Áldozat vagy és nem is tudod.

Tegyél egy kirándulást Lengyelhonba: mást látsz. Büszkék , hazájukra, lengyelségükre, nem fogy a nép, a katolikus templomaik zsúfolásig telve FIATALOKKAL. Nem nettoostobáznak : értik tradíciójukat. Miért? Ők is sokat szenvedtek - őket is úgy próbálták ma lenini útra terelni. De nem mentek rá.

Te beleragadtál. Vajon mennyire vagy kreatív? Az nem nagy művészet, hogy leostobázod, alázod a népedet és megveted hazádat.

József Attila Hazám verse mit mond neked?

Különben mindegy.

2013. okt. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Agyilag KO? Nézz egy kicsit utána, hogy a magyar emberekek eddig mennyivel is járultak hozzá a világhoz. Elmondom neked, rohadt sokkal. A magyarok különösen jó eszüek, úgyhogy amíg ezt nem vagy hajlandó felismerni és a magyarokat hülyének nézed addig szerintem ne várj semmit jót az emberektől akik miatt nyilván utállod az országot mert tudod az ilyen emberekhez mint te nagyon kevés embernek van türelme. Ajánlom, hogy tájékozódj egy kicsit és mint már említették ne merd egy lapon említeni a lakosokat a kormánnyal.
2013. okt. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

8: "kitántorgott Amerikába másfél millió emberünk" ezt a részt valahogy kihagytad, ismerős a helyzet?


Meg vagy vezetve, nem hiszel a saját szemednek, benyelted a pártpropagandát.


Jó a lengyeleknél az élet, tényleg? Akkor miért van tele velük Anglia? Nem fértek be a templomba?

2013. okt. 17. 09:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!