Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Migránsok megerőszakoltak egy...

Migránsok megerőszakoltak egy lányt Párizsban (? ) Lent kifejtem.

Figyelt kérdés
Volt egy ilyen kérdés tavaly ősszel, hogy a hír szerint Párizsban megerőszakolt egy lányt pár migráns, még mindig jó ötletnek tartjuk-e, hogy beengedjük őket. Többen válaszolták, hogy fehérek is naponta követnek el ilyesmit, és egy eset miatt nem lehet általánosítani. Sajnos arra vonatkozóan nincsenek statisztikák, hogy milyen színűek erőszakoskodnak gyakrabban, de nem is ez a baj. Az összes ilyen jellegű választ nagyon lepontozták, de nem magyarázták meg, hogy miért. Szóval itt kérdezem: akkor ezek szerint az összes fehér pasit is ki kéne toloncolni, mert van olyan fehér, aki megerőszakolt valakit?

#FIDESZ #migránysok
2017. márc. 8. 04:30
1 2
 1/12 Dymo ***** válasza:
39%
Mi van?
2017. márc. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

Tobb szaz no Franciaorszagban, Svedorszagban, Nemetorszagban feljelentest tett eroszak miatt migransok ellen. Az mar mas tal teszta, hogy a media, politikus befolyas altal, nem ir le semmit, csak amit a nagyfonok megenged neki.

Ne mind gyere a feher emberrel, es a rasszizmussal! A feher emebr kihaloban van, szaporodas mar evek ota minuszban van egesz Europaban, nem kell nekunk egy neveletlen allat, 90%-a analfabeta, 25%-a ennek a nepnek bizonyitottan radikalis, es akkor most te irsz egy nagy okossagot?!


Hadjatok mar fel evel a migrans uggyel, ezek ugy sem fognak dolgozni, hanem ingyen akarnak elni a "paradicsomban"! Nincs amit dolgozzanak, olyan tudatlan a tobbseguk! Akik normalisak voltak, azok mar evek ota itt vannak, azok betudtak illezkedni, ezek soha nem fognak, sot atformaljak majd tobbseggel 50 ev mulva az o formajukra egesz Europat ahol belettek engedve! Ok szaporodni fognak, mi meg fogyni, mindig a legigenytelenebb, barbarabb szaporodik a legjobban, tonkreteve mindent az utjaban!

2017. márc. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Naponta követnek el ilyesmit mindenhol, ahol sokan vannak, csak a média igyekszik elhallgatni, mert a szélsőliberális kormányok diktatúrát gyakorolnak, és nincs sajtószabadság.
2017. márc. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
A törvények mindenkire vonatkoznak. Nemi erőszakért börtön jár egyaránt bevándorlónak/menekültnek/őshonosnak, csak a politikusokkal és gazdagokkal kivételeznek.
2017. márc. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

"Sajnos arra vonatkozóan nincsenek statisztikák, hogy milyen színűek erőszakoskodnak gyakrabban, de nem is ez a baj"


DE, pontosan ez a baj. Anélkül vonsz le következtetéseket, hogy ismernéd a tényeket. Azonnal nyilvánosságra kell hozni a bűnügyi statisztikákat és utána lehet acsarkodni, hogy kinek van igaza.

2017. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Most komolyan, de tényleg komolyan: te most ilyen analfabéta vagy kérdező? Nem, nem vagyok liberális, se migráns védő, de amit te most ide írkálál az szánalmas. Most komolyan neked attól miért lesz jobb, hogy itt migránsozol egyet? Tudományos érvekkel támaszd alá ettől miér lesz jobb az életed. Pont az ilyen hülye kérdések miatt nem lehet normálisan rendet tenni a migráns témában, mert, ha valaki csak kritizálni meri a jelenlegi intézkedéseket egyből a hozzád hasonlókkal azonosítják a kritizálókat.
2017. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6 Szerintem is baj, úgy értettem, hogy most nem erre vonatkozik a kérdésem.


#7 valamit nagyon féleeértettél. Nem migránsoztam, pont azt kérdeztem, hogy mások miért általánosítanak egy eset alapján.

2017. márc. 8. 13:36
 8/12 anonim válasza:
2017. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

"Többen válaszolták, hogy fehérek is naponta követnek el ilyesmit, és egy eset miatt nem lehet általánosítani."


Így próbálnak önigazolást keresni a szent migrácsok védelmében.


Pedig ha már itt is vannak ilyenek akkor nem értem minek importálni is még erőszakoskodókat.

2017. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Többen válaszolták, hogy fehérek is naponta követnek el ilyesmit, és egy eset miatt nem lehet általánosítani"

Csak az elvakult liberális állítanak ilyet, nekik nem lehet érvelni.

2017. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!