Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Migránsok megerőszakoltak egy...

Migránsok megerőszakoltak egy lányt Párizsban (? ) Lent kifejtem.

Figyelt kérdés
Volt egy ilyen kérdés tavaly ősszel, hogy a hír szerint Párizsban megerőszakolt egy lányt pár migráns, még mindig jó ötletnek tartjuk-e, hogy beengedjük őket. Többen válaszolták, hogy fehérek is naponta követnek el ilyesmit, és egy eset miatt nem lehet általánosítani. Sajnos arra vonatkozóan nincsenek statisztikák, hogy milyen színűek erőszakoskodnak gyakrabban, de nem is ez a baj. Az összes ilyen jellegű választ nagyon lepontozták, de nem magyarázták meg, hogy miért. Szóval itt kérdezem: akkor ezek szerint az összes fehér pasit is ki kéne toloncolni, mert van olyan fehér, aki megerőszakolt valakit?

#FIDESZ #migránysok
2017. márc. 8. 04:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem migránsozol te itt nagyon is. Kb. az egész kérdést pusztán ezért írtad ki. Téged nem az érdekel, hogy miért ne általonsítsunk egy eset miatt, akkor most toloncoljuk ki az összes fehér férfit, mert fehérek is erőszakolnak meg nőket, stb. Te csak azért írtad ki ezt a kérdést, hogy migránsoz egyet, mert egy migráns megerőszakolt egy lányt Párizsban.
2017. márc. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Pont ellenkezőleg. De szerintem jobban tudom, hogy miért írtam ki a kérdést. Azért, mert máshol felmerült egy kérdés/érv (én is ezzel érveltem, ha kell, küldök screenshotot), amit módszeresen lepontoztak, se senki se indokolta meg.
2017. márc. 10. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!