Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a migránsokról volt népszav...

Ha a migránsokról volt népszavazás, akkor Paks II. -ről miért nem?

Figyelt kérdés
Vagy az olimpia...

#FIDESZ #olimpia #állam #diktatúra #stróman #felcsúti chuck norris
2017. márc. 8. 20:16
1 2
 1/15 partizana ***** válasza:
27%

Mert nyilvánvaló Orbán számára is, hogy a népszavazásból egyértelműen látszana, a nép nem ért egyet a kormány e-fajta ökör ötleteivel.


Illetve a migránsos szavazásnál is látszott, hogy a szavazók sok esetben nem is a témában szavaznak, hanem Orbán ellen. Az Olimpia sem azért bukott el, mert olimpia hanem, mert Orbán ötlete volt, és az emberek nem akarnak támogatni egy újabb nyílt lopást.

2017. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%

Magyarországon két probléma van.


A balipsik és a migránsok. Előbbiekről 4 évente szavazunk, hogy nem kérünk belőlük, utóbbiakról tavaly ősszel szavaztunk.

2017. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Az hiányozna, ha kiderülne, hogy a nép nem áll cáratyuska mögött. Meg hogy Magyarország nem erősödik, hanem satnyul minden téren, katasztrófa lenne. Az igazság csak felzaklatná az embereket, nem jó az.
2017. márc. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Ki nem állhatom a Fideszt...

De aki Paks ellen van... Érdekelne, hogy amikor a legrégibb blokkokat le kell állítani (3-5 év), honnan kívánnak elektromos áramot szerezni?

Alternatív erőforrásokkal ennyit nem lehet. .

2017. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Miért kellene mindenről népszavazás? A Fidesz van kormányon, sajnos csúnya többségben, így ők diktálnak, még legalább '18-ig.
2017. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 partizana ***** válasza:
17%

"Ki nem állhatom a Fideszt...

De aki Paks ellen van... Érdekelne, hogy amikor a legrégibb blokkokat le kell állítani (3-5 év), honnan kívánnak elektromos áramot szerezni?

Alternatív erőforrásokkal ennyit nem lehet. ."


Én éppen az állami Duna televízión láttam dokumentum filmet arról, hogy ennél olcsóbban, lehetne több energiát előállítani alternatív erőforrásokból..

2017. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6


A geotermikusra gondolsz?

2017. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 partizana ***** válasza:
0%
Nem tudom, régen láttam, valamilyen szélerőmű volt konkrétan, de nem ez a szokványos, hanem valami henger alakú.
2017. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

"Én éppen az állami Duna televízión láttam dokumentum filmet arról, hogy ennél olcsóbban..."


Szemed káprázott, nem láttál te semmit, Magyarország jobban teljesít :DDDD

2017. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a sok "hozzáértő" szavazzon! :D
2017. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!