Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a momentum nem balliberális...

Ha a momentum nem balliberális, miért a balliberális ismerőseim vannak félig elájulva tőle, és miért a balliberális média "tolja"?

Figyelt kérdés

Azok az ismerőseim kezdtek el rajongani értük, akik eddig is együttesek, elempések, esetleg gyurcsányimádók vagy emeszpések, eszdéeszesek voltak, a fideszesek, jobbikosok finoman szólva sincsenek jó véleménnyel a formációról.


Talán mégsem sikerül annyira képviselni a pozitív nemzetképet, amire annyira büszkék? Vagy netán nincs is nekik?


Miért a 444-en, indexen, HírTV-n, atv-n, klubrádión dől a momentum-propaganda, miért ők akarják népszerűsíteni ezt a társadalmi támogatottsággal alig rendelkező pártot, ha nem balliberálisak?


2017. márc. 11. 22:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Valaki magyarázza már el nekem a különbséget a liberális és a "balliberális" között?
2017. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Nekem azt magyarázza meg valaki, miért olyan korlátoltak az emberek, hogy a politikai ismereteik kimerülnek jobb-, és baloldalban? Ha pedig egy adott dologgal nem ért egyet, akkor megbélyegzik, hogy a másik oldalhoz tartozik?
2017. márc. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
2017. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%

"Miért a 444-en, indexen, HírTV-n, atv-n, klubrádión dől a momentum-propaganda, miért ők akarják népszerűsíteni ezt a társadalmi támogatottsággal alig rendelkező pártot, ha nem balliberálisak?"


Mert mondjuk gyakorlatilag minden más a Fidesz kezében van, akik érthető módon nem örülnek nekik.

2017. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

2#

"Nekem azt magyarázza meg valaki, miért olyan korlátoltak az emberek, hogy a politikai ismereteik kimerülnek jobb-, és baloldalban?"


Nyugi, ezek az emberek nem csak a politikában ilyen egybitesek, hanem bármiben.

2017. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
25%

És azt tudtad kérdező, hogy a Momentum vezetője élt Németországban?

Szerintem ebből egyértelműen kiderül, hogy egy külfődi zsidó, akit Soros György pénzel.

2017. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
31%

"Nyugi, ezek az emberek nem csak a politikában ilyen egybitesek, hanem bármiben."


Hát, engem nem nyugtattál meg. :D

Így is, úgy is egy nagy rakás fanatikus elmebetegről van szó.

2017. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%

7#

Pontosan. Én is voltam már "jobber", "fidesznyik", "hazaáruló libbant" meg izraeli is, attól függöen hogy épp kivel nem értettem egyet.

2017. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
32%

"És azt tudtad kérdező, hogy a Momentum vezetője élt Németországban? "


Valahogy az összes szoci és libsi gyereknek futotta külföldi tanulásra, de azért ráhelt b**szogassuk, hogy ő hogy tehette meg amikor a minimálbért kereső szalagmunkás józsi nem küldheti amsterdamba tanulni a gyerekét.

2017. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

Már meg nem tudom számolni, hány "ballib" gyűlölő kérdést kellett olvasnom eddig xD

Valaki nagyon unatkozik, vagy trollkodik :D

2017. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!