Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Magyar Hírlapban megjelen...

Ha a Magyar Hírlapban megjelenne egy publicisztika, a melegekről, zsidókról cigányokról, mint a Mécs János - Vidékiekről, és a felháborodást követően az újságíró bocsánatkérés helyett csak kioktatna, hogy hülye az, aki nem érti a stílust? .

Figyelt kérdés
Ezt elfogadhatónak tartanák a liberálisok?
2017. márc. 11. 23:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Pl. amikor Bayer Zsolt "felháborítóan", fajgyűlöletet szított, akkor miért nem értették a liberálisok a paródiát, a szatírát, és hogy az tulajdonképpen csak a rasszista, antiszemita magyarok kifigurázása?
2017. márc. 11. 23:41
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom hol élsz, Bayer Zsolt vagy Szaniszló Ferenc hol kért bármikor is bocsánatot azokért a hát finoman fogalmazva is nem éppen polkorrekt és, igen erős kijelentésekért amik elhagyták a szájukat? Mert amennyire én tudom egy kis "nem is úgy gondoltammal, meg nekem is vannak zsidó barátaimmal" letudták.
2017. márc. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ők legalább felvállalták, hogy ez a véleményük.
2017. márc. 11. 23:45
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

Természetesen elfogadnák. Hiszen toleránsak, és nyíltak az ellenkező véleménnyel szemben.


(ja nem)

2017. márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Persze, annak. :D Lenne olyan ordítozás, hogy csak na!
2017. márc. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező,olvastad egyáltalán a cikket?

Ha olvastad volna,akkor tudnád,hogy a történet egy belső monológ,ami bár a kormány által kiemelt résszel kezdődik,utána bemutatja,hogy a monológ gazdája,a pesti emberként nem ismeri Pestet,nem ismeri a történelmet,nem ismeri Magyarország térképét,nem ismeri a megyéket,nem ismeri a magyar tájszólásokat,ráadásnak pedig még finnyás és beképzelt is.

Ezért társadalomkritika.

Egyébként csak hogy egy pár részletet emeljek ki,szerinted ez kit figuráz ki,a vidékit vagy a Pestit?

(a helyesírási hibák is szándékosak)


"talán az egyik legidegesítőbb dolog az, hogy a vidékiek azt hiszik, hogy ha jól kiismerik budapestet, akkor majd "pestinek" tűnnek. hányszor volt, hogy kérdeztem a telefonban, hogy "na és hol vagy?" és a másik meg mondta, hogy jaja itt vagyok a "rottembíler utcában". de az igazi budapesti pont arról ismerkszik meg, hogy nem ismeri budapestet. mi nem ismerjük ezt a várost. én szerintem tizedikes koromban voltam először a kálvinon, az egyetem első évéig azt se tudtam, hogy hol van az astoria, erre meg rottembíler utca, hát a f****szom se tudja, hogy hol van. Moszkva tér, óra alatt. Vagy mondjuk margit híd, azt azért ismeri mindenki. na mindegy."


"egy borongós őszi napon feleltem katinéninél a megyeszékelyekből, de részemről az ország nem budapesthez tartozó részéről elmondtam amit tudni szeretnék, mert tényleg, húsz kilométerre félegyházától, na ezt most f***szom se fogja végiggondolni, meg amúgy is csak egy dolog számít, hogy bkv visz oda vagy máv, aztán onnantól k*****vamindegy"

2017. márc. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%

Persze!

Hiszen tudod liberálisok.

Mintapéldányai a toleranciának és az elfogadásnak. Bebizonyították az elmúlt 25 évben.


Na ez most cinizmus, szarkazmus vagy irónia volt?

2017. márc. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%
Mindig is tiszteletben tartották a másik ember véleményét, és jó példát mutattak mindenkinek toleranciából... ööö... ja, mégsem!
2017. márc. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Aha, persze, mert mindig a "liberálisok"...

Ugye?

Talán liberális fóbiátok van?

2017. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Mert mondjuk a liberálisok tanultak irodalmat, és észreveszik, hogy műmájer zsoltinak semmi köze sem az ironiához, sem a szarkazmushoz, sem a szatírához, sem a paródiához.


De mondjuk nyílván a te dögöd kölykének bármit engedni kell :-)

2017. márc. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!