Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem kérünk bocsánatot a...

Miért nem kérünk bocsánatot a lengyelektől?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem bánt, hogy miket tett Orbán és emiatt a lengyel barátaink eléggé csalódottak lettek. Szégyellem magam emiatt. Meg a barátnőm is, aki január végén volt Varsóban és akkor nem volt semmi gyanús. A helybéliek nagyon kedvesek voltak.

És -lehet, hogy hülye gondolat- arra gondoltam, hogy kimennénk mindannyian az utcára ilyen transzparensekkel: "Przepraszam Polska" (Bocsánat, Lengyelország).


Megértem, ha letoltok, hogy ilyesmi jutott az eszembe.



2015. febr. 22. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt ottan?
2015. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én megbocsájtok fiam !
2015. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

Hogyne más se hiányzik, mint egy Gyurcsány-által szervezett kanosszajárás és gyónás a brüsszeli zsarnokoknak becsicskuló polákok előtt.


Slava Rossija!

2015. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Már én is gondolkodtam ezen.
2015. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
Támogatom, megérdemelnék, bár tüntire nem mennék. :)
2015. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Mégis mi a lófüttyért kéne bocsánatot kérnünk a lengyelektől?
2015. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

"Épp azoknak a fenekét nyaljuk, akik a történelem során az idő 90%-ában megszállták az országotokat, rabszolga sorban tartották a népeteket, és most újra háborúra készülődnek Európa ellen. Ti lennétek az elsők a sorban, ha támadnának. De nem baj, mi ettől függetlenül támogatjuk őket minden téren. Bocsi."


Szerintem értékelnék.

2015. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Akkor mindjárt kiléphetünk az EU-ból is, nem? Hisz a lengyel történelem felében az ország nagy részét a németek és az osztrákok szállták meg.
2015. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy bocsánatot kellene kérni. Mi nem gyűlöljük az oroszokat (vagy legalábbis keressük az együttműködést) ők meg nem gyűlölik a szerbeket, románokat, szlovákokat.

Nem hinném, hogy ilyesmi miatt már búcsút mondhatunk a polak wenger dwa bratanki mondásnak.

2015. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes megoldás lenne... Ennyi erővel bárhol ahol rosszat mondanak rólunk, odamehetnél és bocsánatot kérhetnél minden alkalommal...
2015. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!