Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen a Momentum Mozgalom...

Milyen a Momentum Mozgalom bevándorláspolitikája?

Figyelt kérdés
böngésztem a neten de nem találtam semmit róla csak az egészségügy meg az oktatásról találtam dolgokat meg ilyet hogy "megélhetés", "közlekedés" semmi konkrétumot nem találtam

2017. márc. 12. 16:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%

Szar.

A liberális vonallal szimpatizálnak.Ez akkor derült ki, amikor nemzetközi egyezményekről hablatyoltak.


Őszintén, mi fontosabb?

Az ország védelme, nemzet akarata vagy megfelelni ezekben a f_szásogoknak?

2017. márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
Énis rájuk szavaztam volna,de migriket akarnak.
2017. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
"Fekete-Győr válasza szerint a migráció csak szabályozott formában elképzelhető, a menedékkérőket az államnak a vizsgálat erejéig méltányos körülmények között kell felügyelnie és ellenőriznie, "mivel első a saját állampolgárok védelme". Ezt a kihívást viszont a többi EU-s országgal közösen kell kezelni, nem magányosan. A gazdasági bevándorlókkal pedig addig nem tud foglalkozni az ország, amíg a saját kivándorló állampolgárainak nem tudja biztosítani, hogy "kiszámítható, biztonságos és jövőbe tekintő országba térhessenek haza"."
2017. márc. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
De az ország úgy működik, hogy a Fidesz elmondja naponta harmincmilliószor, hogy a Momentum imádja a migránsokat, és akkor annyi.
2017. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

3#


Eleve rosszul hangzik és tele van ellentmondásokkal.


A méltányos körülmény mit jelent?Nyílt menekülttábort, rengeteg segélyt, juttatást.

Ha a saját állampolgárok védelme az első, akkor alapból a zárt rendszerű táborokat javasolnák.


Ja, de azt ellenzi az eju.Itt is felmerül a kérdés, a saját ország,polgárok védelme a fontosabb vagy,hogy megfeleljünk az EU-nak?


A közös európai együttműködés eddig sem működött.Nem is fog egészen addig, ameddig a nyugati fél csak befogadásban tud gondolkodni.

2017. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

3-as én is olvastam ezt róluk valamilyen interjú során de bűzlik a mesterséges álláspont ismérveitől

ez a mozgalom egy tipikus károgó társaság "mondjuk nemet a kormány ilyen intézkedésére mondjunk nemet a kormány olyan intézkedésére....."voltaképpen egy szimpla protestszavazókra hajtó társaság ami még bedobja a megoldhatatlan problémákat (oktatás és egészségügy amibe ha külön külön 10szer annyi pénzt öntenél mint egy olimpiába akkor is panaszkodnának az érintettek)

...

annyi eszük nekik is van hogy a migránsokat most már elhibázott taktika lenne nyilvánosan tutujgatni ezért ebből visszavettek, ám ha nem lett volna bő 3 milla nemmel szavazó nemrég,szerintem olyan kvótapártiak lennének mint az egzotikumra hajtó naiv nőcik

2017. márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

A Momentum világosan megmondta hogy ők a jelenlegi svéd és német modellt képzelik el, szóval a bevándorlás politikájuk is olyan lenne, itt mondják:

https://www.youtube.com/watch?v=UDEo3WKyRhc

2017. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Terroristaimportot akarnak ők is.
2017. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem semmi konkrét elképzelésük nem lehet bizonyos dolgokról.
2017. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Töröltethetitek, ettől még ugyanúgy szánalmas, hogy valamilyen alternatív valóságban éltek, ahol mindenki csúf meg gonosz csak a fidesz nem.
2017. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!