Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel tudta javítani ennyire...

Mivel tudta javítani ennyire a Fidesz kormány a gazdasági helyzetünket?

Figyelt kérdés
Az elvonásokon és az új adók kivetésén kívül. Vagy az lehetséges, hogy csupán az új adók és a megszorítások önmagukban is elegek voltak a jobb mutatók elérésére?
2017. márc. 12. 18:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

Igazából valóban javított bizonyos számokon, de ezek csak a számok szintje amit valóban egyszerűen az új adók és megszorítók miatti többlet okoz. De a számok javulása ebben az esetben egyenlő az emberek életszínvonalának csökkentésével is akkor. Ezért látják sokan, hogy nagyobb a szegénység annak ellenére, hogy például az államadósság mutató meg valóban jobb.


De a kérdező gondolom a "valódi" javító intézkedésekre gondolt amit az emberek széleskörűen a bőrükön érezhetnének, de nem csak valami szűk csoport (háromgyerekes módos szülők, jólkereső egykulcsosok stb.). Sajnos én ilyenről nem tudok, persze ez nem jelenti, hogy nincsen. Valaki hátha tud mondani ilyet is.

2017. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én igazából, olyan fene nagy javulást nem érzek, igaz, romlást se. Viszont ahhoz képest, hogy mekkora lehetőséget kaptak 2010- ben, ez elég gyenge.
2017. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%
Khmn, talán nem a gazdasági helyzetet, hanem a statisztikát javította. Tollradírral.
2017. márc. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%
Mit csinált a Fidesz a mivel? Nem vagyok vak, mégsem látok semmiféle javulást. A jobb mutatók elérését nagyban segítette a statisztikai cégek és a közvélemény-kutatók bekebelezése.
2017. márc. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ha lemond....
2017. márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
62%

"ugyanott állunk ahol 2010-ben átvették"


Ha ugyanott állnánk, lehet hogy én is a fideszre szavaznék.

2017. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!