Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szél Bernadett lehet még egy...

Szél Bernadett lehet még egy nap miniszterelnök?

Figyelt kérdés

Milyen politikusnak tartjátok?


A pártján belül valaki jobb számotokra?


a pártjáról mit gondoltok?


Megválasztanátok? pontosabban miért tennétek ha tennétek?



2017. márc. 15. 22:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Megosztónak, és ezért kormányváltásra, valamint együttműködésre alkalmatlannak.


Egyébként Ő is csak akkor és addig megy ki az utcára szórólapot osztani, amikor ott vannak a kamerák, tehát a linkelt videóban máris ott egy kamu.


Hadházy Ákos szerintem sokkal kiegyensúlyozottabb, bár őt kevésbé ismerem személyesen.


Azt gondolom az LMP-ről, hogy felelőtlen és irreális annak ellenére, hogy idealista próbálnak lenni.


Kormányváltás nélkül egyáltalán nem tudják elérni a általuk oly hangoztatott reformot, amivel éppen azt magyarázzák, hogy miért nem működnek együtt a demokratikus ellenzéki pártokkal egy koordinált jelöltállítás erejéig. Inkább a Fidesz kétharmadát segítik elő. Pedig lehetett volna a demokratikus ellenzék miniszterelnök-jelöltje, és ha úgy alakul, a pártja a mérleg nyelve. Ennek nagyobb realitása lett volna.

Nem tudom azt mondani, hogy az a párt, amelyik egy ismeretlen és esélytelen jelöltet állít Békásmegyeren Szabó Tímeával szemben, aki azért már nem keveset letett az asztalra, csak azért, hogy jól megmutassák magukat.


Azt sem tudom elfelejteni, hogy amikor a kétharmad lebontására lehetőség nyílt Veszprémben, abban sem voltak együttműködőek annak ellenére, hogy független jelölt indult. (Bár most visszalépett egy jelöltjük, de nem árulták el, hogy indítanak helyette másikat ott, vagy támogatják-e Készt, vagy mi van. Éppúgy ködösítenek, ahogy a Fidesz.)


Hiteltelennek tartom azért is, mert állítólag egy zöld párt, mégis keresztbe tettek egy másik magyar zöld pártnak az Európai Zöld Pártban.

Egyszerűen a pártérdek fontosabb számukra, mint az ország érdeke, vagy a környezetvédelem, a szociális háló, az egészségügy, az oktatás... Hiszen hiába van a programjukban, ha a Fidesz marad kétharmaddal, vagy akár egyszerű többséggel is, nem lesz semmi belőle. A demokratikus ellenzékkel sokkal nagyobb eséllyel lenne belőle valami, hiszen ez az ő programjukban is benne van, és nyomás is lenne rajtuk. A Fidesz azért nem teljesít, mert nincs rajtuk nyomás.

Tehát ezért ábrándultam ki belőlük, ezért NEM választanám meg az LMP-t.

2018. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
*Nem tudom azt mondani, hogy az a párt, amelyik egy ismeretlen és esélytelen jelöltet állít Békásmegyeren Szabó Tímeával szemben, aki azért már nem keveset letett az asztalra, csak azért, hogy jól megmutassák magukat, méltó a szavazatra. Itt még az a kifogás sem állja meg a helyét, hogy valaha kormánypárti volt.
2018. febr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!