Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok Wittner Máriához?

Mit szólnátok Wittner Máriához?

Figyelt kérdés

Sokan állítják, hogy szellemileg már sajnos nem ép ember. Ebben lehet igazság?

Én is azt veszem észre hogy elszaladt vele a ló az utolsó évtizedben mindenképp, 2000 óta feltűnően. Sőt, sokat jelent meg Jobbikkal közösen, a rendezvényükön, és volt hogy egyet is értett velük sokmindenben. A Fidesz radikálisabb gondolati képviselőjének is nevezhető. Ezeket semmi sem indokolja véleményem szerint. Az nem tetszik. De nem is ítélhetünk iylen alapon. Lehet benne valami? Mi lehet az oka?


Minden megbecsülésem az övé mint 1956-os forradalmárnak. Mindenképpen. Magyar hazafinak tartom, és szerintem megőrzi a nevét a történelem ha más nem mint egy forradalmár.

De minek után politikus lett, mit szóltatok volna ha miniszterelnök lehet belőle? persze még anno, a 90-es években. Szerintem jót tett volna neki és megérdemelné.


Te hogy vagytok vele?



2017. márc. 11. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Orbán is jó miniszterelnöknek tűnt ameddig az nem lett.
2017. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Egy idegbajos, ellenszenves, gyűlölködő öregasszony. Ez a véleményem róla.
2017. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2# ezt mondtam hogy a viselkedése nyilván nem indokolt, de ismerve a személét, a lehetséges okait annak hogy az idegei ilyen állapotba kerültek nem vethetjük meg. Én ezt gondolom.

ettől függetlenül jogod van ehhez a véleményhez, nem azt mondom, csak megjegyzés.

2017. márc. 11. 19:30
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, pont Wittner Máriát akarom miniszterelnöknek. Senki mást, csak őt.
2017. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Leírtam azt is, hogy nem mindig volt az elméje megbomlott. Sosem volt nyilas, vagy szélsőséges, csak miután megroppant agyilag. Amikor forradalmár volt korán sem. nem nyilas fruska, hanem egy mentálisan kevéssé ép ember, és ezért mocskosság a Fidesztől hogy küldte a frontvonalba akkor is amikor ez egyértelmű lett.


Előtte értettem hogy miniszterelnök lehetett volna.

2017. márc. 11. 20:11
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

Biztos hogy jó hazafi?


Nem lehet, hogy csak a ..mindenkivel elégedetlen vagyok típus, aki a forradalom győzelme esetén ugyanúgy hőbörgött volna tovább.


Mellesleg néhány forradalmi hőstettét ecsetelnéd?

2017. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

nem elég hogy forradalmár?



És nem hiszem, hogy így lett volna. Pont azért bomlott meg az elméje mert egész életében azt kellett néznie hogy haszontalanul haltak meg a társai, hogy a pesti srácok megdrótozva arccal lefelé vannak eltemetve mint a kutyák, és önmagában ezt is nehéz elviselni, be is börtönözték nyílván a kommunisták mint tudjuk.

Tehát ki van csukva.

2017. márc. 11. 20:42
 8/13 anonim ***** válasza:

#5


Mint Dániel Péternek? :D

Ha DP nem a leggennyesebb gyűlölködő, acsarkodó alak volna még hiteles is lenne a szájából amikor valakit ócsárol.


De mivel folyamatosan ezt teszi, így hiteltelen és unalmas.

Igazából szóra sem érdemes.

2017. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
De még, ha forradalmár is volt: ettől miért lett volna jó miniszterelnök, vagy miért "járt" volna ez neki?
2017. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha nem is miniszterelnök de komoly szerep akkor járt volna neki. Én miniszterelnökre gondolok. Megérdemelte volna hogy elítélt forradalmárból lett miniszterelnökként vonuljon be a történelembe. például. Valamit másképp tehetett volna, a jobboldal zászlaján, azzal hogy 56-ból hozott örökségét beleépíti. Talán akkor nem borul meg az elméje. Mert hangsúlyozom, a még szellemileg épp Wittner Máriáról van szó, a 90-es évek első felében mondjuk.
2017. márc. 11. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!