Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen jó példával szolgál a...

Milyen jó példával szolgál a nemzetnek az ország első embere?

Figyelt kérdés

2017. márc. 16. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Példát ad hogyan szeresd rokonaidat, közeli barátaidat.
2017. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Igen, hazaszeretet, felebaráti szeretet, loyalitás a nemzet iránt és más nemzetek iránt, letelepedési kötvények árusításával a nemzet színesebbé tétele...
2017. márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
A nemzet első embere, az államfő a köztársasági elnök, nem Orbán, Gyurcsány meg pláne nem és nem is volt soha.
2017. márc. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Példát mutat nekünk

- állhatatosságból (akkor is véghezviszem, ha az egész világ ellenem van),

- a gondos gazda szerepéből (minek bízzam az ország pénzét idegenekre, amikor tudom, hogy a komáim jobban vigyáznak rá),

- tisztességből (nem szúrom hátba azt, aki egykor segített nekem és nem bánok rosszul a régi barátokkal, mert az olyan g-ci dolog),

- a család szeretetéből (egyelőre még csak a saját családomon gyakorlok, a többiek akkor jönnek, ha már jól megy a dolog),

- előrelátásból (eljöhet még az idő, amikor egy kisvasút életeket menthet, megépítem most, hogy később ne kelljen költeni rá),

- és végül józan észből (megvédem Európát Brüsszeltől, az országot azoktól, akiktől a pénzt kapom és nem engedem idejönni azokat, akik nem akarnak idejönni).

2017. márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

Számomra, azért kicsit inspiráló Orbán személyisége és karriere. Lehet őt szidni, de rengeteg döntést nem ő talált ki és nem ő akarta.

Nem egy személyen múlik minden, aki ezt hiszi az naív. Azt tudni kell, hogy a 2/3-ba is vannak olyanok, akik nem bólogatnak mint a kutyabáb a szélvédőn. Viszont az elégtelen embereknek valakit szidniuk kell!


Nem védem őt, csak egy példát mondok. Mészáros Lőrinc, amivel sokat példálóznak. Van egy feladat, tiszta pályázási lehetőség. MINDENKI SZÁMÁRA - még én is pályázhatnék, de semmi ilyen képesítéssel és munkakörrel nem rendelkezem - Az ilyen komolyabb beruházások nem sok ember között dől el. Azért mondom, hogy jó példa, mert LÁSD a Strabag is pályázott, de ők még többért csinálták volna meg mint Mészárosék. Volt olyan project, ami emiatt nem valósult meg.


A legjobb, h a "MI PÉNZÜNK" érvet dobják be, ami soha nem is volt a miénk...

2017. márc. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Megtanít lopni.
2017. márc. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

K-áder János?

Megtanít minket Nemzethy Randy Marsh bajuszt viselni.

2017. márc. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem leginkább a szerénysége tetszik.
2017. márc. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

# 5/8 Időpont ma 00:34


Aki a 2/3-ban nem bólogat, az már nincs sokáig a 2/3-ban :-)

2017. márc. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nemzetnek? Kinek mivel, a többség nem tudja. Neked? Amint látom, sokkal.
2017. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!