Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Internetes DEmokrácia...

Az Internetes DEmokrácia pártja amikor működött, akkor hogyan valósította meg a szavazást a támogatók körén belül? Volt erre egy kidolgozott internetes felületük?

Figyelt kérdés
Vagy amikor párttá jegyeztették magukat, akkor ez még nem volt elkészítve és kidolgozva? Mert nem sok mindent lehet találni róluk a neten, viszont ha dátum szerint belövöm az interjúkat, maiket találok, és amiről beszélnek, nekem úgy tűnik, hogy az a rendszer, ami az ötletükt biztosította volna, azaz a párt működését, ez még nem volt meg, amikor párttá alakultak, és a párt támogatási pénzekből szerették volna talán kifejleszteni. Ha ez így van, akkor véleményem szerint ezen buktak el, mert egyébként jó ötlet lett volna, csak a kész rendszerrel kellett volna előállni.

2017. márc. 18. 08:38
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan, én nem is halottam ilyen pártról.
2022. aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!