Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért nem akarnak...

A magyarok miért nem akarnak jólétben élni?

Figyelt kérdés

Magyarországon egyértelműen azért nincs jólét, mert a gazdagok ellopják a szegények pénzét és nem elég magasfokú a termelés.

Ennek ellenére nem nagyon hallom a magyaroktól, hogy nekik ezzel problémájuk lenne.



2017. márc. 19. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Mert örömmel tölt el minket a tudat hogy jó helyre, a napisten földi helytartójához, Magyarország örökös királyához és szolgálóihoz folyik be a jó"LÉ"t a zsebünk helyett...
2017. márc. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Ha ez ilyen egyszerű, akkor vigyázz jobban a pénzedre és termelj magasfokúbban.
2017. márc. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Már unalmas a nyávogásod.


Nosza termelj hatékonyabban a hiszti helyett! :D

2017. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én jól elvagyok. Amúgy pont az ilyen felfogás miatt. Inkább tanulni kéne a gazdagoktól nem szidni őket. Én még egyszer sem mondtam, hogy nem segítek ha tanácsot kérnek tőlem.
2017. márc. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jól élünk köszönjük.


Ti, hogy vagytok?

2017. márc. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Nem azért nincs jólét.

2. Jólét van.


Egyéb kérdés?

2017. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A világon 4 milliárd ember és sokszor család kevesebb, mint 100$ból él havonta. Én sokat utaztam és rosszul vagyok amikor hazajövök egy szegény országból ahol boldogak az emberek a 100$al(30.000 forint) is és itthon sírni hallok valakit akinek 200.000 forint a fizetése.
2017. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!