Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek köszönhető, hogy több a...

Minek köszönhető, hogy több a munkalehetőség?

Figyelt kérdés
Holnap létrehozok egy vállalkozást, amiben alkalmazok 10 főt, akkor a fidesz veri a mellét, hogy neki köszönhető?
2017. márc. 19. 06:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Igen, de ha tönkremégy és bezárod a céged, akkor az a te hibád.
2017. márc. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Minden ami siker az a Fidesz eredménye, ami kudarc az még az összes előző kormányok miatt van.
2017. márc. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

Előbb nézz utána kisbarátom, hogy milyen összegeket fizetnek kezdő vállalkozóknak és mennyivel támogatják utána is a kisvállalkozásokat.


Ha nem csak a szád járna, hanem tényleg vállalkozásba kezdenél a végén még te mondanád a legnagyobb köszönömöket a Fidesznek. ;)

2017. márc. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sok vállalkozó, önerővel vagy banki hitelel indúl el. AZ ottani DOLGOZÓK is a fidesznek köszönhetik?
2017. márc. 19. 07:40
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

Én 14 éve kezdtem el méhészkedni ÖNERÖBŐL. Azóta volt mindkét kormány és tapasztalatból mondom, hogy sokkal nagyobb támogatást kapok(kaptam) a fidesztől.


3 műszak mellett kezdtem 2 családdal. Egyre jobban fejlesztettem, igényeltem a támogatást és képzeld kaptam is.


Sőt volt egy olyan eset, hogy 70 családomat el kellett égetnem mert elkapták a nyúlós költésrothadást. Azt hittem, hogy megyek az utcára. És tudod mi történt? A fidesz 100%-osan megtérítette a káromat. Gyakorlatilag ott folytathattam ahol tartottam, mintha nem is lenne veszteségem.


Szóval a saját tapasztalataim alapján azt tudom mondani, hogy engem mint kisvállalkozót eddig támogatott a jelenlegi kormány.


Az, hogy most hol tartok nyilván nem a fidesz érdeme ahogy írtad is a kérdésben... De ha nem támogattak volna most nem tartanék itt. Ennyi volna az én történetem.

2017. márc. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
5-ös. Téged nem a Fidesz támogatott, csak adott neked az Uniós pénzekből támogatást. De ezt másik kormány is megtette volna.
2017. márc. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy írtam is, 14 éve vagyok méhész.

De te nyilván jobban tudod mikor mennyit kaptam. :)

2017. márc. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szép történetek ezek is mint amit a csokról is hallunk folyamatosan mióta bevezették. Hogy egy kezeden meg tudod számolni hányan élhetnek és tudnak élni vele az más kérdés. Nekünk is családi vállalkozásunk van aztán semmi hasonlóról nem tudnék beszámolni vajon miért? Ja nem vagyunk senkinek a rokona, nem vagyunk benne a vállalkozói "mutyikörben" és ami a legfontosabb, nem vagyunk Fidesz hívek nem éltetjük a Fideszt.
2017. márc. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk nem mintha annyira jó dolognak tartanám, hogy egy vállalkozónak valami bekalkulált kockázat miatt kára származik és az állam 100%-ban megtéríti neki. Pont erre valók a biztosítások, hogy bebiztosítsuk magunkat ilyen helyezetekre, vagy ha kár van az állam fizet, de a profit meg csak a tiéd?
2017. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hol több?

ne azt nézd hogy 3 új munkahely létesült hanem azt hogy 10 szűnt meg közbe

2017. márc. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!