Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől lehetséges hogy Gyurcsán...

Mitől lehetséges hogy Gyurcsány ma népszerűbb mint Orbán?

Figyelt kérdés

Most láttam ezt az internetes oldalt, eléggé furcsa eredménnyel:

[link]


Vagy ez valahogy feltörhető oldal, számomra hihetetlen. Kis különbségre mondanám, hogy persze csalás. De ekkora?



2017. márc. 19. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem lop annyit.
2017. márc. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Most komolyan egy nevesincs noname internetes szavazás eredményéből, mely semmilyen formában nem reprezentálja a magyar lakosságot, levonod a következtetést, hogy Gyurcsány népszerűbb, mint Orbán?


Gyurcsány kormányzása óta 8 év telt el. Az idő elhomályosítja azokat az időket, főként hogy ebben a 7 évben sem történt érezhető felzárkózás Nyugat-Európához. Közben Orbán az SZDSZ-szel riogat a Momentum kapcsán, miközben lassan felnő egy új választói generáció, amely "a csattogós lepkét tolta" amikor az SZDSZ tényező volt a magyar politikában.

2017. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Persze, mert valaki azzal tölti az időt, hogy az ilyen sehonnai oldalakat törögesse. Vagy hogy nyomkodja a gombokat egy ekkora eltérésért. Kicsi a valószínűsége.


Valószínűbb, hogy mára Orbán annyira népszerűtlen, hogy inkább visszacserélnék még fecóra is. Ezt egyébként is hallom ismeretségi körben gyakran, lehet csak viccesen de abszolút létező vélemény.

2017. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 imakommandós ***** válasza:
49%
Gondolom a klikkje rászabadult az oldalra. Nem kell ilyen felmérésnek nagy jelentőséget tulajdonitani. Gyurcsány politikailag hulla. A DK aktivistái gyülölködőbb és megosztóbb emberek a neonáciknál is.
2017. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Szimeon ***** válasza:
10%
Hosszabbak a testrészei.
2017. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

ez a kissebbik rossz alapon történő kattintások sorozata.



Gyurcsány Ferenc a mai napig a leggyűlöltebb kormány elnöke, sajnos még Orbán Viktor nem gyűrte maga alá.

Gyurcsány megítélése kicsit javult csak, mert bár egy vaskezű, érzéketlen kemény indulatos ember volt, miniszterelnökként is de sosem a pénzért mindent kategória volt, nem is volt rá oka, mert szétrepedt a banki széf a pénzétől.

Ma viszont Magyarországot Orbán Viktor a legkorruptabb országgá degradálta, meg a legigénytelenebbé. Ahol nemzeti ünnepeken egymást püfölik, sípolják az emberek, egymást fasisztázzák meg komcsizzák.

Ez Orbán Viktor felelőssége, és aki ebben Gyurcsányra kattintott, az is szerintem kb így gondolja.

2017. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
20%
Na majd '18-ban kiderül :))))
2017. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Persze értem én ezeket, de akkor is csak valami enyhébb különbséget várna az ember, csak ezért ütköztem meg, a hatalmas arányon. Ma már az internetet használók is nagyon vegyes emberek, elvileg nem lehet mondani, hogy van bármelyik párt aki itt nem aktív vagy nagyon kicsi arányban, na jó kivéve talán a KDNP.
2017. márc. 19. 12:59
 9/17 anonim ***** válasza:
18-ban legyen népszerűbb nála, akkor majd elhiszem.
2017. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Mert Orbánnál nehezebb jobban rühellni politikust. Feltéve, ha normális az ember.
2017. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!