Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a kormány az önkényuralmi jelképekkel kapcsolatos szabályok szigorításával akarja bojkottálni a Heinekent?

Figyelt kérdés

Nem beleszólás ez a szabad piacba? Mármint még ők sem titkolják, hogy nem a kommunizmus emlékéről van szó, hanem a Heinekenről, ami mellesleg régebbi, mint a Szovjetunió..


Egyetértetek a kormány döntésével? Igen? Nem? Miért?



2017. márc. 22. 10:35
1 2 3
 21/25 MolotovPunk ***** válasza:
84%

Eget rengető probléma ez pár ember számára...Szerintem felesleges cirkusz az egész.Figyelemelterelés csak.Én a Dreher mellett továbbra is iszom a Heineken-t.

A piros csillag a Heineken-en csak egy logó.


https://www.youtube.com/watch?v=KioxMfrcboA

2017. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 MolotovPunk ***** válasza:
85%

/Az volt az üzenete, hogy ezt igyad te szomjas kizsákmányolt munkásosztály a kocsmában, mert ez a proletárok söre./


Gyula óriási ostobaságokat beszél.Ne törődjetek vele. :D

Mellesleg imádom a söröket.Rengetegféle ízvilágú sört kipróbáltam már életem során,de hogy a nagyon szegény magyar melós nem olyan sört iszik az is biztos.Azok maximum Kanizsait,Kőbányait isznak,mert arra van esetleg pénzük.Mellesleg a Heineken külföldön is a drágább és minőségibb sörök közé tartozik.

Legalább vetted volna a fáradtságot Gyula és utána néztél volna,hogy melyik sör mennyibe kerül...Saját magad égetted be a beszólásoddal. :D

2017. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
4%
Már a csíki-ügy miatt eleve megérdemelné a bojkottot az a moslék banda! :P
2017. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Salx Narval ***** válasza:
88%
Engem nem igazán érdekel, hogy a FIDESZ hol és hogyan égeti magát de most már az egész világ előtt közröhej tárgyává teszi hazánkat. A kihátrálásuk és magyarázkodásuk legalább annyira kínos mint az önkényuralmi jelképpel való visszaélés vádja. Komolyan mondom ezek nem normálisak és képes az összes felállni egy ilyen agyament dolog mögé és még érvelnek is mellette. Nem akarom elhinni, hogy nincs egy épeszű ember köztük aki elmagyarázná a többinek, hogy ez már óvodába illő vagdalkozás.
2017. márc. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 MolotovPunk ***** válasza:
2017. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!