Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól látom, hogy Magyarországon...

Jól látom, hogy Magyarországon a legnagyobb problémát a korrupció jelenti, de nem lehet felszámolni, mert a magyar embereknek tökéletesen megfelel és természetes?

Figyelt kérdés

Nyugodtan ki lehet mondani, hogy Magyarország egy zsákutcában van, ahonnan nincs kiút?

Olyan, mint egy kövér ember, aki tudja, hogy le kellene fogynia és azt is tudja, hogy azt helyes táplálkozással és sok mozgással lehetne elérni, de nincs hozzá lelki ereje, ezért bánatában még többet zabál?

Sakk-matt?



2017. márc. 22. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Így is lehet fogalmazni.
2017. márc. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ìgy van ahogy leírtad.


De a korrupt nem csak a politikusok.

A legrosszabb, hogy Mo-n most (lehet régen is így volt), teljesen normális, hogy ha egy ember lop, azt szavakkal elítélik de ennyi.

Ha egy cégnél lop egy alkalmazott azt kirugják, de eljárás már nem igazán indul. Legrosszabb, hogy állandó banki, postai vagy más pénzügyi alkalmazottak is lopnak, és ezek a pénzügyi szervezetek is egy kirugással elintézik.


Kérdés, hogy 10 ember között, van-e olyan aki még egy gémkapcsot sem visz haza a munkahelyéröl.

2017. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez a furcsa nekem is, hogy Magyarországon büszkeség korruptnak lenni, mert az ügyesség jele, ha jól meg tudod magadat szedni feketén.
2017. márc. 22. 14:31
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

"Ez a furcsa nekem is, hogy Magyarországon büszkeség korruptnak lenni, mert az ügyesség jele, ha jól meg tudod magadat szedni feketén."


Pont erről van szó! És az a pár százalék akit ez inkább irritál hiába is várja h változzanak a dolgok v a "rendszer" ha valójában a nép ilyen...

2017. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Pontosan. Ez a magyar valóság. Tudjuk hogy van korrupció, méghozzá nagy mértékű. Zavar is, tudjuk hogy tenni kellene ellene. Azt is tudjuk hogy mit. Csakhogy senki nem akar, senki nem tesz. Mindenki mástól várja a csodát. Az átlagember pedig pont azoktól, akik a kormány emberei: ügyészek, bírók, NAV, rendőrség.
2017. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Bezzeg ugye ti fedhetetlen válaszolók, ti a társadalom felett álltok, rátok egy másodpercig sem vetül a korrupció sötét árnyéka, ti sohasem vinnétek haza egy gemkapcsot sem ugyebár. Leborulok nagyságotok és tisztaságotok előtt.
2017. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

"Bezzeg ugye ti fedhetetlen válaszolók, ti a társadalom felett álltok, rátok egy másodpercig sem vetül a korrupció sötét árnyéka, ti sohasem vinnétek haza egy gemkapcsot sem ugyebár. Leborulok nagyságotok és tisztaságotok előtt."


Pont erről beszélünk hogy a magyar nép ilyen, meg sötét, mert nem érti miről beszél a másik...

2017. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mégis ki számolná fel a korrupciót akiknek ez lenne a dolga azok is korruptak, de valójában az emberek 99% az csak legtöbbnek nincs lehetősége bizonyítani
2017. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is pont erről beszélek kedves #7-es ilyen buta ez a magyar nép, még szerencse, hogy ti nem tartoztok bele ugyebár. :) az izomból lepontozgatása a másiknak se tipikus. :)
2017. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És csak, hogy értsétek szerintem is borzalmas ami ebben az országban zajlik és egy egész nép mentalitását kéne átnevelni. Én pusztán azért szurkálódom mert ti úgy tesztek, mintha ti lennétek az a bizonyos 1% aki természetesen minden tekintetben fedhetetlen. Én nem csinálok úgy, mint aki sosem tett semmit ami sáros. De nem is élem meg teljesítménynek, vagy büszkeségnek ha olyasmit csináltam. Egyet értek abban, hogy ez nem jó, az álszent, alakoskodó embereket viszont utálom.
2017. márc. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!