Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Amerikai Népszava c. lap...

Az Amerikai Népszava c. lap miért alázza folyton a magyarokat?

Figyelt kérdés
A tegnapi portugál-magyar meccsről már két cikk is megjelent, de mindkettő elképesztően kárörvendő... Ez lenne a magyar szeretet? Ezzel a gyűlöletes retorikával akarják Magyarországot jobb hellyé tenni? Semmiben sem különböznek a Fidesz propagandistáitól.
2017. márc. 26. 19:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%

Mert mindig jó érzés, amikor a magyar felsőbbrendűségben hívők pofára esnek és visszarázódnak a valóságba.

Néha nem árt észhez téríteni őket, hogy a magyarok NEM felsőbbrendűek.

2017. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
37%
Azért mert olyan hazaáruló, öngyűlölő véglény férgek mint az 1. válaszoló
2017. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
29%

Kommunista hírlap.


Szerencsére a Népszabadság megszűnt, majdnem pezsgőt bontottam.

Ha a kérdésben említett bolsevista testvérlapja is megszűnne, akkor tényleg pezsgőt bontanék.

2017. márc. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%

#2


Szerinted a magyarok mitől felsőbbrendűek, mint mondjuk egy szlovák? Vagy egy dántól miért felsőbbrendűek a magyarok? Vagy egy némettől? Osztráktól? Vagy jelen esetben egy portugáltól, ha ők győztek?

2017. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt felsőbbrendűségről? A kérdésben szerepel bármi ilyesmi? Az Amerikai népszava kárörvendő, és örökösen magyarokat szapuló cikkeiről van szó, és nem a felsőbbrendűségről. Az te keverted bele...
2017. márc. 26. 19:56
 6/26 anonim ***** válasza:
42%

Pontosan ezt akartam írni.

Mégis ki beszélt felsőbbrendűségről rajtad kívül?

2017. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
44%

Ki beszélt felsőbbrendűségről? Hát ti.

Tegnap este az összes nagymagyar ismerősöm azzal hencegett, hogy "na, most a portugálok így meg úgy kapnak majd a pofájukra!" és "szaladok haza, nézem majd a magyar-portugál meccset, jól elverjük majd őket!!!" stb.


Erről ennyit. Folyamatosan a magyar felsőbbrendűségről hencegtek, de mindig pofára estek a végén.

Ugyanez volt az olimpiával is legutóbb, hogy majd Magyarország simán megrendez egy olimpiát, amikor az olaszok és a németek is azt mondták rá, hogy "kösz, de nem. Túl sokba kerülne."

Na de itt vannak a csúcsszuper, árja, Igaz Magyarok! Németország nem bír el az olimpiával, mert ők egy söpredék nép, gyenge országgal és gazdasággal, bezzeg Magyarország, na az majd megmutatja!


Nevetségesek vagytok...

2017. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
30%

"Pontosan ezt akartam írni.

Mégis ki beszélt felsőbbrendűségről rajtad kívül?"


Miért hazudsz? Én csak ennyit szeretnék tudni.

Miért nem ismered el, amit vallasz?

2017. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nos... az olimpiáról végképp nem volt szó, így arra nem kívánok reagálni. Ami a meccset illeti, sajnos én azok közé tartoztam, akik nem hittek abban hogy a magyar válogatott fog győzni. Természetesen a magyaroknak szurkoltam, hisz magyar vagyok (bár ahogy látom, ez ma már egyáltalán nem ennyire egyértelmű). Amit te felsőbbrendűségnek nevezel az valamennyi ország szurkolói között megtalálható, csak olyan címszók alatt mint: hazaszeretet, lojalitás. Hinni és szurkolni egy csapatnak, még akkor is ha nem sok esély van a győzelemre nem szégyen, pláne nem bűn, még ha a hozzád hasonló alakok el is szeretnék hitetni.
2017. márc. 26. 20:11
 10/26 anonim ***** válasza:
40%

Mivan elgurult a gyógyszer? Vagy sok volt a 444? Agyadra ment a sok acsargás? :D


Olvasd már vissza magad te hülyegyerek.

Vicc vagy :D

2017. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!