Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg van még 1 millió...

Tényleg van még 1 millió MSZP-s szavazó?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 00:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
77%
Ezek szerint...
2010. máj. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
ha nem lenne az LMP, és választanom kéne a Fidesz(jelenlegi)-Jobbik(kampány idején tervezett felállása)-MSZP(Bajnai-Oszkó vezette variáció) között, akkor a Bajnai-féle MSZP-t választanám...
2010. máj. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
tényleg
2010. máj. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

Ja.

De gondolj bele, van legalább 1 milliárd légy is... :P

2010. máj. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
A választásoknak vége és igen ők lettek a másodikak tehát sok szavazójuk van.
2010. máj. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Az MSZP-nek van egy agyhalott nyugger törzsbázisa, akik mindig, mindenkor az MSZP-re fognak szavazni, mert a kommunista MSZMP utódját látják ebben a vadkapitalista pártban. Tőlük várják a 3.60-as kenyeret, a szociális érzékenységet, meg mindent, ami oly távol áll a mai elvtársaktól. A sors fintora, ugye...

Ez a bázis csak természetes kihalásos alapon csökken. Meg persze úgy, hogy - érdemei elismerése mellett - kirakják a bolsi tatát az elárverezett házából, ahol megfagyhat, éhendögölhet.

2010. máj. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

Ezerszer inkább az MSZP, mint a Fidesz vagy a többi. Mivel az össze párt egy nagy... de valamit ugye választani kell.

Ja és nem vagyok "nyugger".

2010. máj. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

Hát igen, a mostani választások után szerencsére tényleg csak arra lesz jó az MSZP, hogy "valamit választani kell".

Én se a Fideszre szavaztam, de ha csak egy kis eszük van, akkor úgy módosítják az alkotmányt meg a választási törvényt, hogy az MSZP soha többet az életben ne kerülhessen a hatalom közelébe.

Ehhez elég pl. a határon túliaknak megadni a szavazati jogot. Valamiért azok se szeretik őket...

2010. máj. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Csak közölném, hogy én sem vagyok nyugger.

A régebbi mszp-s szavazók egyszerűen távol maradtak a szavazástól, mert aki nem tudta elfogadni az lmp-t, jobbikot és nem ezt várta az mszp-től, az most inkább nem szavazott.

2010. máj. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Hát, aki most inkább nem szavazott, az jobb, ha belenyugszik, hogy legközelebb már valószínűleg hiába is szavaz.

Igaz, nem tudom, mit fog csinálni a Fidesz, viszont alkotmányozó többségük van. Úgy variálhatják át a szavazóköröket és a választási rendszert, ahogy akarják. Nyilván megnézik majd, melyek voltak eddig a teljesen MSZP-s választókörök, ezeket majd összevonják más választókörökkel, módosítják a küszöböket, és a többi. Gyakorlatilag elment a hajó az Mszp-nek. Talán nem kellett volna ennyire kizsigerelni a magyar népet, hogy ekkora elégedetlenség söpörje el őket...


Ami meg az agyhalott nyuggereket illeti, nem mondom, hogy csak ilyen szavazóik vannak, de ez a törzsbázisuk. Látom őket nap mint nap a buszon (mikor azt se tudják, hova utaznak, csak mennek, mert ingyen van), mikor a ház előtt söröznek, és szidják Orbánt mindenért, mikor már 8 éve nincs hatalmon, és a többi. Persze, vannak olyanok is, egy szűkebb réteg, aki az MSZP-vel jól járt, de a törzsbázis nélkül ez úgy lógna a levegőben, mint az MDF vagy az SZDSZ hasonló gárdája (azért az se volt semmi, a rendszerváltás utáni két legerősebb pártnak úgy megutáltatni magát a nemzettel, hogy végleg eltűnjenek...)

2010. máj. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!