Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi életmódról és gazdasági helyzetről és szerintetek lehetséges-e, hogy Magyarországon ez legyen a jövőben?

Figyelt kérdés

Gazdaság:

A termékek nagy részét hazai, állami üzemek termelnék, mezőgazdaságban is a TSZ-rendszerre hasonlító szervezést vezetnénk be. Ha bemész egy boltba akkor a legtöbb -legalábbis élelmiszeripari és könnyűipari termék- hazai, állami tulajdonú üzemből származna pl. kiskunsági termés, amit a szegedi konzervgyárban dolgoztak fel.


Életmód:


Egy fiú 13 évesen elvégzi az általános iskolát, 14 évesen már ipari tanuló.

16 évesen már terhes a csaja az első gyerekükkel, dolgoznak, szereznek is egy panellakást.

17 évesen lesz egy rozzant autójuk.

Eszükbe se jut kivándorolni Magyarországról, ahogy szinte senki másnak se.

Migránsok se jönnek a határon műszaki zár van.


Tipikus este:


A 17 éves csávó hazaér a munkából, a csaj éppen az ikreket szoptatja. Esznek vacsira gulyást, megfürdetik, ágyba teszik a gyerkőcöket, tévéznek, szexelnek, elmennek aludni, stresszelni nincs ok, a megélhetés, a munkahely biztos.



2017. márc. 27. 21:17
1 2
 1/12 szántóvető ***** válasza:
96%
roma szocializmus,wartburggal.
2017. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
A cigányoknál már most is ez van, kivéve persze az iskolába járást és a munkahelyet.
2017. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy hatalmas ostobaság.
2017. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 hollófernyiges ***** válasza:
94%
Ezt már Kádár sem tudta megoldani, pedig ő még majdnem ingyen kapta a szovjet kőolajat. Honnan szerzel benzint a rozzant Wartburgba, ha a mezőgazdaság az elavult téeszrendszerrel működik, nyersanyagod nincs, az iparod meg nem veresnyképes a nyugatival (vagy akár a kínaival)?
2017. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Nyugodt lehetsz, ebbe az irányba tartunk.

Vidéken nem túl ritka az ilyen.


Csak tudnám, hogy mi a jó ebben a retekben.

2017. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem erről a kérdésről ez jut eszembe:


https://www.youtube.com/watch?v=e6GaAfqGppQ

2017. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Azt írod, hogy TSZ rendszer. Már csak az a kérdés, hogy mi az a TSZ rendszer? Én még fiatal vagyok lehet ezért nem tudom.

Azt tudom, hogy régen voltak nagybirtokok Magyarországon, majd jöttek a kommunisták, ezeket ellopták és abból csinálták a TSZ rendszert. Te is lopáson gondolkodsz?

2017. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A TSZ rendszer biztosítaná, hogy az élelmiszeripari termékek zöme hazai termelésből származzon, és ne nagybirtokosok zsebeljék be a hasznos, a gazdát embertelen körülmények között dolgoztatva.


A hazai, államosított mezőgazdaság és ipar biztosítaná, hogy amit itthon meg tudunk termelni azt itthon termeljük meg, ne külföldre kerüljön a bevétel.


Az életmód-modellem pedig fenntartaná a népességet, talán még növelné is, úgy hogy azt ne bevándorlókkal kelljen pótolni és a helyieknek és boldog, teljes élete legyen.

2017. márc. 27. 23:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Te véletlen nem Thürmer Gyuszika vagy?
2017. márc. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2017. márc. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!