Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesznek ez a jövőképe?...

A fidesznek ez a jövőképe? Nem baj ha elmenekült az országból de itt anyakönyveztet szóval gyarapszunk?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 28. 00:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kösz a linket legalább nem kell keresgélnem. Unalmas már a kérdező provokatív hazudozása. Nyilván sokan kimennek dolgozni a jobb megélhetés reményében de nem kellene itt össze vissza hazudozni.
2017. márc. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

provokatív? nem csak csípi a szemed ez a tény?


ez a link egy 2015 ös állapotot mutat

szólok 2017 van

a pártod veregesse meg a vállad ha neked ettől jobb

2017. márc. 30. 11:02
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem csak a hazai keresetek miatt lécel le sokmindenki. Az egy dolog hogy fejlődésben csak kullogunk, azt én lesz...rnám akár. Ami sokkal ijeszőbb az a jövőkép, amit OV és bandája beleolt az egyszerűbb emberek fejébe. Egy, a világra nyitottabb szemmel tekintő ember számára ez a jövőkép a következő: Egy kerítéssel körbezárt ország amely sokban a 89 előtti időket idézné, néha kb. éljenazötévesterv-szinten, végérvényesen leszakadt alsóosztállyal (egyáltalán: engedve hogy továbbra is magas és mégmagasabb szinten legyen a szegregáció és a város-vidék differenciái), tele rózsafüzéreket morzsolgató, szemforgató álkeresztényekkel, közben elzárkózva a csúnya, liberális "nyugat" eszmerendszerétől, ahol az emberek érték alapján és nem származás- vagy vallásalapon rendszerezik az embertársaikat. Alamizsnával és mézesmadzagokkal (10e Ft) pórázon tartott növekvő számú nyugdíjasokkal és mindez harsogó, akkor már 99%-ban kormányközeli médiával (új reklámadó-törvényterv megvan....?) amely azt sajtolja a fejekbe írott, sugárzott és plakátozott formában hogy minden csodálatos, nagy királyok vagyunk, előre a kijelölt úton és vesszen a nyugat.

Ha nem találtam volna meg életem párját akit ideköt a munkája, nem lenne annyira fontos az itthoni környezetem és nem lennék kifejezetten sikeres a munkámban én is itthon, akkor már nem lennék itt. Nem panaszkodom, mert engem nem szívat meg nagyon egy plusz teher. De lelkileg ezt az agymosást látni és feldolgozni ami van, az örjítő.

2017. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12 "ez a link egy 2015 ös állapotot mutat, szólok 2017 van"


Annál inkább a trend fordulóban van azóta.

A legtöbben azért mentek ki, hogy a devizahiteleiket vissza tudják fizetni, és ezek egy része már visszafizette, és szivárog hazafelé... Nem mindenkinek jön be az, hogy 4-szeres fizetésért 4-szeres szállásköltségért ismeretlenben "színes" közegben élje le az életét, családtól, barátiktól távol...


Arra szeretném ha reflektálnál, hogy szerinted miért pünkt Magyarországról a legkissebb az elvándorlás?

A lengyeleknél például annyival szarabb?


Lassan minden szektorban elindultak a fizetések felfelé, és azok, akik elsősorban anyagi okok miatt mentek el azok nyelvtudással és tapasztalatokkal gazdagodva visszatérnek.


Az a baj, hogy csak saját magatoknak ismételgetitek, hogy milyen szar a Fidesz, a valóság azomban egész más.

Mondjuk, akiknek tényleg annyira nem tetszik, azoknak tényleg jobb ha elmennek, és nem itthon bomlasztanak.

2017. márc. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gondolod majd érdemben válaszol rá hogy miért tőlünk vándorolnak i szinte a legkevesebben még ha 2015-ös is az adat? Mikor az egész kérdése megbukott. Kérdező ha életképtelen vagy tök mindegy ki kormányoz
2017. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!