Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eddigi pályafutása alatt...

Eddigi pályafutása alatt kiket gyalázott eddig kommunikációjával és propagandájával a Fidesz?

Figyelt kérdés

Továbbá kiknek ártott közvetlenül rendelkezéseivel/törvényeivel?

(bármi jöhet ami eszetekbe jut)



2017. márc. 29. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
gyalázni senkit nem gyalázott, csak figyelmeztetett. pl. Brüsszel (jogosan!) , civil szervezetek, szintén jogosan
2017. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Elsősorban saját magukat járatják le ezzel a demagóg propagandával. Az áldozat volt már Gyurcsány, az IMF, a migránsok, Brüsszel, a liberálisok, Soros, Simicska... Kihagytam valakit?
2017. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Nyugdíjasokat, rendőröket, rokkantakat, menekülteket, bármiről másképp gondolkodókat, pedagógusokat, bölcsészeket, bármilyen más párt szavazóit, civil aktivistákat, egyedülálló nőket, melegeket, szegényeket...
2017. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1-es

kiefjtenéd, hogy szerinted miért jogosan? szerintem abszolút nem jogosan, sőt szinte már majdnemhogy törvényellenesen..

KONKRÉTAN mit ártottak Brüsszel, vagy a civil szervezetek?

Az, hogy a propagandával mit hitettek el veled és mi a realitás az sajnos két különböző dolog, de nyugodtan indokold meg, hogy szerinted miért van igazad, nyitott vagyok az értelmes vitára...


#2-es

köszi a listát, szerintem még jó néhány dolog kimaradt..

én ezekkel egészíteném ki:

rokkantak, hajléktalanok, EU, diákok, melegek, amerikai kormány, multik, bankok, közművek, független média, civilek, internetezők, vasárnap vásárlók, tanárok, tűzoltók, rendfenntartók, korábbi trafikosok, RTL KLUB, Népszabadság, ligetvédők, baloldal, Juhász Péter


Szerintem bőven van még jópár, így a további felsorolásokat előre is köszönöm!

2017. márc. 29. 20:03
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
Akkor írd bele a kérdésedbe azt is, hogy csak olyanok válaszát várod, akik utálják a fideszt, meg hogy az ilyen hülyeségek mint a tények nem érdekelnek.
2017. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Molyember ***** válasza:
96%
Ki ne felejtsük, hogy az olimpiát nem támogatók konkrétan hazaárulók.
2017. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#5-ös

"Akkor írd bele a kérdésedbe azt is, hogy csak olyanok válaszát várod, akik utálják a fideszt, meg hogy az ilyen hülyeségek mint a tények nem érdekelnek."


Felőlem olyan is írhat, aki imádja a Fideszt, csak remélni tudom, hogy nem sült ki annyira az agya a sok propagandától, hogy még a civilek vegzálásában is nemzeti érdekeket lát...

Mellesleg, ha nem érdekelnének a tények, akkor nem kértem volna #2-es válaszolót, hogy támassza alá nézőpontját, (amit kommentedben viszont te sem tettél meg) így kérésedet elnézve te jóval inkább tűnsz fidesz-fetisiszta bérkommentelőnek, mint valódi választ adni képes hozzászólónak...

2017. márc. 29. 20:29
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

pl akik családot szeretnének, megemelte az adókat majd jött a megmentő szerepében hogy a családosoknak "ad" igazából nem adott csak tőlük nem vette el

akinek pedig még nincs azoknak nem is lesz mert az adók agyonnyomják így nem mer családot alapítani


közmunka: ne arra gondolj akinek eddig sem volt munkája, édesanyám szakács volt egy önkormányzati konyhán 150 et vitt haza, kirúgták de mielőtt beért volna a munkaügyibe felajánlották neki visszajöhet ha jelentkezik közmunkára és lehet ott konyhalány (persze neki kell főznie szóval szakács) csak fele annyiért se


dohánymutyi: ismerek olyan dohányboltost aki amióta az eszemet tudom (30 év) dohányboltja volt, hiába pályázott, egy fideszes polgármesternek biztos több tapasztalata van kereskedelemben mint annak aki egész életében ezt csinálta

jelenleg közmunkás


a sort kb végtelenül lehetne folytatni

2017. márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Amit a Fidesz művel, már annyira gusztustalan, hogy nem emberi.

Kőkemény agymosást végez az embereken.

A következő "nemzethy konzultáció" arról szól, hogy indítsunk harcot Brüsszel ellen, aki "illegális migránsokat" és "terroristákat" akar betelepíteni "erőszakkal, kényszerrel" és arról, hogy "Védjük meg a rizsacsökkentést"

Ami a civil szervezeteket illeti, olyan undorító dolgot talált ki a kormány, hogy vizsgálatot kell velük szembe indítani arról, honnan kapnak pénzt, kitől és mire fordítják.

Mi eza, hahogy nem diktatúra?

Miért nem hagyják békén a civilhelyzet szervezeteket?

2017. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
Hát kormányváltó hangulat van emberek, nem érzitek? :D
2017. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!