Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szlovákiában Prága már az 5....

Szlovákiában Prága már az 5. leggazdagabb régió az EU-ban, Magyarországnál meg már csak Bulgáriának van több szegény régiója az EU-ban. De miért ilyen népszerű a fidesz?

Figyelt kérdés

[link]


Románia fővárosi régiója már gazdagabb mint Magyarországé?

Hogy lett ilyen piszkosul rossz gazdaságunk?


[link]



2017. márc. 30. 22:35
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

"Nem tudom, honnan kukáztad ezeket az adatokat, de teljesen kuka kategória -.- "


Pedig ez teljesen igaz, egy 2013-mas OECD kutatásban is ennyire elől volt már a Pozsonyi régió.


[link]


Illetve az eurostat sem egy kamu intézmény, ha ismernéd, tudnád... :D

Itt az ideje beletörődni, hogy Szlovákia elhúzott.

2017. márc. 31. 02:35
 12/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az ottlakó emberek is tudják, hogy ők milyen gazdagok, vagy csak a statisztikák?
2017. márc. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ezek a statisztikak fèlrevezetőek, az Mind Igaz,hogy a Roman felsokozeposztaly eg harsanyival Jobban keres mint egy atlagmagyar,es ok felhuzzak Bukarestet, de az egesz varos egy nagy Getto, videken pedig a hazak 30 s zazalekaban nincs angol wc
2017. márc. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

" Illetve az eurostat sem egy kamu intézmény, ha ismernéd, tudnád... :D

Itt az ideje beletörődni, hogy Szlovákia elhúzott."


Szerintem meg te nem tudsz abba, hogy ezt konkrétan nem tudod alámasztani. :)

2017. márc. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Szlovákia nem csak Pozsonyból áll, csak a pozsonyi régiója gazdag. Az is azért, mert közel van Ausztria és sokan az osztrákokhoz mennek át dolgozni. A többi része Magyarország színvonalú gazdaságilag vagy még attól is szegényebb.

Itt élek Borsodban Szlovákiától 5km-re, nagyon sokszor átléptem már a határt, láttam miként élnek a szlovákok és beszéltem nem is egy kint élővel, legyen az magyar vagy szlovák. Egyáltalán nem élnek jobban, mint mi, ők is ugyanazokkal a gondokkal küzdenek: falvak elöregednek, a fiatalok külföldre mennek, magas a korrupció, stb. Utaztam már át olyan településen, amihez képest a borsodi cigány telepek luxusparkok voltak. Attól, mert egy régiója jól teljesít még a többi régió örül, ha eléri a magyarországi szintet. Emiatt nem érdemes ilyenekből kiindulni, ha egy ország gazdagságát akarjuk vizsgálni.

2017. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

A GDP-s statisztikákat nem kell nagyon komolyan venni, mert abban benne vannak a külföldi cégek is, akik a GDP jelentős részét adják.


A "prágai" példa leginkább azt mutatja, hogy szlovákiából mekkora hasznot húznak a multik, és ennek sajnos semmi köze ahhoz, hogy hogy él a nép.


Nálunk ez a szám azért alacsonyabb, mert kicsit kevesebb a multi nálunk.

2017. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Látom vannak itt fideszes bérokmmentelők rendesen, akik röhejes dolgokkal fényezik a pöcegödör mélységekbe süllyedt országot.
2017. ápr. 1. 13:55
 18/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
Na és kik azok, akiket csak lebérkommentelőzéssel tudsz megcáfolni?
2017. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Úgy látom az alátmasztás helyett maradt a bérkommentelőzés! :)


Amúgy meg honnét sejted, hogy azok vagyunk, csak nem te is az vagy? :P

2017. ápr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Én csak remélem, hogy valaki ennyire nem hülye, hogy alá kell neki támasztani azt, hogy Szlovákia gazdasága jobb. Ez esetben csak dícséret felé a bérkommentelőzés, nem nézem ennyire hülyének. :)
2017. ápr. 1. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!