Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az inforadio.hu és maga az...

Az inforadio.hu és maga az Infórádió miért nem népszerű, amikor szerintem a leghitelesebb médiumok egyike?

Figyelt kérdés

A hírportál és a rádió is nagyon szimpatikus, tárgyilagos korrekt, nem a kormány vagy az ellenzék lejáratása vagy dicsőítése a cél, és nem alpári a stílus.


De az embereknek ez nem jó, amikor független médiumokról van szó, akkor egyből a 444, index, az ATV, a Népszava, a Simicska média a jó, az az igaz ám, amit ott mondanak be, mert ezek öntik az olajat az Orbán-utálatukra.


Vagy ott vannak azok, akik az Orbán-imádatuk visszaigazolását várják, azoknak ott az Echo, PestiSrácok, 888, KarcFM, közmédia, Magyar Idők, stb.


Miért ezekre a médiumokra nagyobb az igény?


2017. febr. 11. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert kiszolgálják az igényeket. Az emberek igénye az, hogy alátámasszák a hiedelmeiket és nem az, hogy a valós helyzetet hallják, mert akkor esetleg el kéne gondolkozni rajta, hogy Orbán/Fidesz/MSZP/Gyurcsány mégse szent/mégse maga az ördög.
2017. febr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy ott vannak, azok akik az inforadio.hu hallgatjak...miert van ezekre a mediumokra igeny?

Szerintem meg az EchoTV -Hatterkep a leghitelesebb!



A kerdesedre valasozlva, nem te vagy a vilag kozepe, nem en, es egyikunk sem! Mindegyikunknek megvannak a sajat elvei, tapasztalatai, vilagnezetei minden teren, es az egonk azt mondja, hogy nekunk van igazunk, mas a tudatlan...Neked is nagyon nagy egod van, hogy ilyen allitast fogalmaztal meg, nekem is nagy az egeom, de kozben megertem az emberek igenyeit mind3 fele politikai hovatartozasnal, es sokszor megprobalom az o szemszogukbol nezni a dolgokat.


De valtozast ne varj, a magyar ember annyira egocentrikus, azt pedig keverve inteligenciaval, ott mar indulatok jonnek letre, nem lehet egymast meggyozni, sot meg megsem hallgatnak, nem hogy megertsek, hogy mit akar az ember elmagyarazni. Ez rendben is van, mert elhiszem, hogy az inteligens egocentrikus ember sosem valja be, hogy hibazott, nincs igaza, es vegul az ego gyoz az inteligencia felett, mint peldaul nallad, es masok inteligenciajat leminositeni akarja, lehet hogy nem tudatosan, de mas filozofiat, politikat vallo ember ugy fogja lereagalni!


En Fidesz-es vagyok, van bennem egocentrikussag is, valahogy probalom kordaban tartani, van amikor az indualtok elszabadulnak, es lemegyek alpari barbar minosithetetlen emberre, mikor peldaul latom, hogy az emberek a 444-rol, az ATV-rol osszak a szennyet! Es ok is pont igy gondolkoznak velem szemben! Ezt mind elfogadom, nem vagyunk egyformak, es hat akarki is ordibalhat a legerosebben, vegul a szavazatok gyoznek, ott ahogy latom eleg kevesen ordibalnak az en gondolkodasom ellen, hogy kire is szavazok...(ezt az utolso nehany szot is az egom miatt irtam le, hogy erezzem jobban magam, hogy nekem van igazam).

2017. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!