Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a kedvenc politikusod a...

Ki a kedvenc politikusod a FIDESZ-ből?

Figyelt kérdés
Nekem Pokorni,Rogán,Orbán,Selmeci,Deutch és egy picit Lázár is.
2017. ápr. 2. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Pénztáros Lőrinc
2017. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Navracsics ugrik be hirtelen egyedül, akit viszonylag egyenes politikusnak tartok. Sokkal becsületesebb és értelmesebb is, mint Orbán és köre, nem véletlenül tették félre őt. De eleve mindenkiről megvan a véleményem, aki egy ilyen társaságba önszántából beszáll, ugye madarat tolláról.
2017. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nincs egyetlen politikus sem, aki kedvencem. De a Fideszeseket csak utálni lehet.
2017. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Navracsics ugrik be hirtelen egyedül, akit viszonylag egyenes politikusnak tartok


Hogy is hagyhattam ki ? :)


"Pénztáros Lőrinc


Az nem tudom ki


"Nincs egyetlen politikus sem, aki kedvencem. De a Fideszeseket csak utálni lehet.


Ímne egy elfogulatlan liberális ! :P.

2017. ápr. 2. 21:38
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
fideszes politikust,csak a hülyék kedvelik
2017. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedvencem nincs, de Pokornit, Navracsicsot, még "elviselem".
2017. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Illetve, Ángyán József volt az. Még ha naív is volt, neki volt gerince. Nem is volt maradása a Fideszben.
2017. ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Áder, Pokorni, és Navracsics hármasa az akitől még nem akarok összetörni valamit ha meglátom a fejüket. Kedvenc tehát nincs, ellenben olyan van akitől hányok bőven. (Főleg Orbán, Rogán, Semjén, Balog Zoltán, Rezsi Szilárd, Pénztáros Lőrinc, kotonszökevény Szijjártó)
2017. ápr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én Navrasicsot attól még nem tartom olyan sokra, mert 1-2-szer ellentmondott a legnagyobb bromságoknak. Ahhoz, hogy sokra tartsam, tettek kellenének. Pokorni más helyzet, mert ő anno sokat tett az oktatás megreformálásáért, sajnos az eredményeit azóta saját párttársai (ill. KDNP-sek) beszántották.
2017. ápr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Alapjáraton utálom mindet(amúgy ez egy hülye Fidesz-propaganda/konfliktusgeneráló kérdés),de ahogy előttem is írták,Pokorni és Navracsics még viszonylag normális(nem véletlenül nem szerepelnek annyit,mint a többi hülye),illetve még talán Varga Mihályt lehetne ide említeni.
2017. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!