Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A momentumnak mi köze az...

A momentumnak mi köze az szdsz-hez, van egyáltalán bármi köze?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 19:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
#10: jó, hogy nem az ükapját rángatod elő. Ha már itt tartunk, Viktorod apja mi is volt? Ennyit erről.
2017. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%

Ha elfogadjuk azt az általánosan elterjedt nézetet hogy az alma nem esik messze a fájától, akkor itt egy kis válogatás.Nem én szedtem össze, úgy találtam az internet sötét bugyraiban, de igaznak tűnik.

"Bali szigetén van luxusvillaparkja Demszky volt főtanácsadójának

Demszky bizalmasa Mesterházy Ernő,

Mesterházy Ernő felesége Mécs Mónika,

Mécs Mónika apja Mécs Imre,

Mécs Imre felesége Magyar Fruzsina,

Magyar Fruzsina testvére Magyar Bálint,

Magyar Bálint felesége Hodosán Róza,

Hodosán Róza volt férje: Demszky Gábor.

Mécs Imre fia a momentumos Mécs János a tiszta kezek és üvegzsebek új letéteményese...

– a Mécs gyerek: MSZP-SZDSZ-es Mécs Imre fia

– Donáth Anna: az MSZP-s Donáth László lánya

– Orosz Anna: Budapest Institute-os luvnya, ahol CEU-s görényekkel dolgozik együtt. Egyik alapítója Váradi Balázs, Gyurcsány egykori főtanácsadója

– Fekete-Győr András nevű majom – apja a betétbiztosítási alap vezetője.

– Hajnal Miklós: szintén CEU-s majom, aki olyan „civil szervezet”-nek dolgozik (Global Public Policy Institute), amelyiket Soros pénzeli, és Soros fia, Alexander Soros az egyik prominense."

2017. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%
Mi a gondod a CEU-sokkal amúgy, hogy görénynek nevezed őket?
2017. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
29%

annyi köze van hozza hogy hasonlóan retardált nézeteik vannak, egy elképzelésük van hogy minden megyéböl 1 óra alatt pestre lehssen menni vonattal ami alapjáraton hülyeség.meg csak annyit hogy egyszerű állampolgár oda be nem került

A CEUról ezidáig még életemben nem hallottam ezidáig szerintem nem véletlenül miért amit valaki elmagyarázhatna hogy ha tényleg egy nagy színvonalú intézetről van szó akkor miért nem ismert?

2017. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%

"Mivan, a 888 nem ért rá a biblai kígyóig visszavezetni? :-D És látod, így leszel te is csak egy mocskos propagandista... olvasod valami noname szar oldalon, "de igaznak tűnik" jeligével meg tovább terjeszted."

Már miért lenne propagandista, ennyire nehéz elfogadni a másik véleményét hogy ilyen jelzökkel kell illetni?

2017. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
"14" Melyik része nem igaz?
2017. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
7%

"Mivan, a 888 nem ért rá a biblai kígyóig visszavezetni? :-D És látod, így leszel te is csak egy mocskos propagandista... olvasod valami noname szar oldalon, "de igaznak tűnik" jeligével meg tovább terjeszted."


Fáj az igazság? Vagy akkor cáfold meg mi a nem igaz a hozzászólásában! :P

2017. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

# 15/17 Időpont tegnap 22:14


Hát, nem hittem volna, hogy ezt valaha valakinek magyarázni kell, de az, hogy maga is elismerte, hogy nem biztos az igazában, majd terjeszti, az propaganda, nem ellenvélemény.


# 16/17 Időpont tegnap 22:25

# 17/17 Időpont tegnap 22:29


Ti nektek kell bizonyítani az igazat, nem nekem, hogy hazudtok. :-) Hazudtak a fideszhívők eleget már, hogy az alapállapot az legyen, hogy nem hiszünk nekik.

2017. ápr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Ti nektek kell bizonyítani az igazat, nem nekem, hogy hazudtok. :-) Hazudtak a fideszhívők eleget már, hogy az alapállapot az legyen, hogy nem hiszünk nekik."


Szóval magyarul elismerted, hogy nem tudod cáfolni. :D

Bár elég gyengére sikeredett a kihátrálásod. Ezt hívják a "bizonyítási kényszer áthárításának". :P


[link]


Bár lényegtelen is ha nem tudod, igaz mit is várjon az ember a hozzád hasonlótól, amikor a momentum hűen a nevéhez pár momentumot tevékenykedett említést érdemlően.

2017. ápr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!