Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentumnak mi a véleménye...

A Momentumnak mi a véleménye Paks 2-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2017. márc. 26. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Jó kérdés.

Én feltételezem,hogy nem támogatják,mert több 10 évre hozzáláncol minket Oroszországhoz,az ezzel kapcsolatos adatok pedig titkosítottak.

De ez csak az én véleményem.

Lehet,hogy lesz itt valaki,aki már talált valami honlapot vagy bejegyzést tőlük ezzel kapcsolatban,én még nem láttam.

2017. márc. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Én is úgy hallottam, hogy nehezményezik, hogy le vannak titkosítva az adatok.
2017. márc. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartják ördögtől valónak az atomot, mert egy ideig szükségünk van még rá, de nagyon erősen Oroszország ellenesek, szóval alapvetően ellenzik Paks 2-őt. Az LMP-nek jelezték is, hogy népszavazás esetén segítenek aláírást gyűjteni.
2017. márc. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2017. márc. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

"A paksi atomerőmű bővítésével kapcsolatban a Zsiday által megkérdezett energetikai szakértők két dolgot emeltek ki: jó eséllyel sosem térül meg, illetve, hogy olyan változások zajlanak az energetikában, amik alapján az ilyen jellegű erőművekre valószínűleg nem lesz nagy szükség."


El tudom képzelni milyen "szakértőket" kérdeztek meg, hogy ilyen orbitális ökörségeket hordanak össze. Újabb párt amely nem szakmai kérdésnek tekinti Paks2-t, hanem ész nélkül fúrja, csak mert a Fidesz csinálja.

2017. márc. 26. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

ALapvetően van egy-két kérdés ami szerintem mindenkinek a szemét kellene szúrnia: egyik a titkosítás. Értem én hogy nemzetbiztonság meg üzleti titok, de nem az atomreaktor terve érdekel minket hanem a számok és azok háttere. Ha az ország 2053-ig el van adósítva, talán legalább bizonyos - nem Fideszes - körök betekintését is biztosítani kellene.

A Momentum - mint minden más esetben - itt is korrupciót feltételez, illetve az orosz befolyás megerősödésétől is tart, joggal. A vak is látja hogy Orbán tökét valahol nagyon szorítja Putyin. A kérdés az, hogy miért.

2017. márc. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Mert ha Izrael finanszírozná akkor mindenki kussolna :D
2017. márc. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Mondjuk németországgal olyan gazdasági kötelékeink vannak, hogy egy élet is kevés kigabalyodni belőle, de mindenkinek csak az orosszal van baja, mindig az orosszal... Hogy a momentum mit akar, szerintem hanyagolható.
2017. márc. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Mi az a momentum?
2017. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Ellenzik, mert a Fidesz intézte.
2017. márc. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!