Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eddig szimpatizáltam a CEU-val...

Eddig szimpatizáltam a CEU-val, de most megtaláltam hogy ott milyenfajta diplomamunkák születnek. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Marxizmus és queerelmélet. Budapesti szado-mazo közösség. Gyűlöletbeszéd elleni törvények. Nacionalista ideológiával és reprodukcióval kapcsolatos politika. Feminista férfiak(!). Queer elmélet és a Korán. Migráció a Földközi-tenger térségében. Stb-stb


Legyél te magad akármilyen politikai hovatartozású, elég jól látszik hogy ezek a témák összességében nagyon egy kosárból valóak.

[link]

Se széljobbos, se fideszes nem vagyok amúgy.


Mit gondolsz?


2017. ápr. 7. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon szép és hasznos témák. Ettől lesz Európa az, ami. Büszkék lehetünk.


Queer és feminista muszlim transzexuális meleg bálnák, az az igazi!


Ha megkeresnek tudok nagyon jó ötleteket adni további munkákhoz.


Homoszexuális pandák beilleszkedése a kínai állati társadalomba.


Szado - mazochizmus elmélete és gyakorlata a marxi - engels - i tanok tükrében.


stb.

2017. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennél sokkal cifrább és cifrább dolgok is vannak hazai társadalomtudományi meg bölcsészkarokon. De például ezek:


Gyűlöletbeszéd elleni törvények. Nacionalista ideológiával és reprodukcióval kapcsolatos politika.


Simán mehetnének bármelyik jogi karra is.


Mellesleg:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__85..

2017. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már kitárgyaltuk az előző kérdésednél, hogy a tudományos kutatómunkák nem egyenlőek a törvénymódosítási javaslattal. Az csak a te buta fejedben létezik.
2017. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

"te buta fejedben létezik."


Nem értem, kedves válaszoló, miért kell egyből személyeskednek és lehülyézni azt, akinek más a véleménye. Ez sose fért a pici - vagy buta? - fejembe.

2017. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

"Homoszexuális pandák beilleszkedése a kínai állati társadalomba."


CEU a mi büszkeségünk!

2017. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Igen nagyon jól kiemelték az elérhető diplomamunkák 0,1%-t. Amúgy ezt hívják manipulatív újságírásnak. Véletlenszerűen pont olyanokat emelnek ki, amelyek alátámasztják a korábbi állításaikat.

Valójában ezek mellett ugyanúgy megtalálható magyar történelmi személyről(Újlaki Miklós) vagy vallási személyről(Szent Jeromos kultusza Dalmáciában a tizenötödik és tizenhatodik évszázadban).


Amúgy ajánlom nézz szét mondjuk a Pázmány Péter Katolikus Egyetem vagy az ELTE BTK szakdolgozatai között. Ott is fogsz hasonlókkal találkozni.

2017. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Istenem...
2017. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!