Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Utálom a Jobbikot! Régen...

Utálom a Jobbikot! Régen szimpatizáltam vele, d most már undorodok tőlük! De az értelmes Jobbikosoknak szeretném mondani: ?

Figyelt kérdés

Szóval egyre többen utálják meg a Jobbikot,látván a szavazóikat...Be kéne fejezni ezt a nehéz életű liberálisozást meg a haza áruló,zsidó bérenc szövegeket...


Nem gondoljátok úgy,hogy ez a sok ostoba Jobbik szavazó leégeti a pártot?


(Ne OFFoljatok,nem érdekel a többi párt)Most nem ez a kérdés


2010. ápr. 4. 22:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
69%
De úgy gondolom, hogy leégetik, engem is zsidózott már le jobbikszavazó itt. Felháborodtam, túltettem magam rajta. Ettől függetlenül a Jobbikra szavazok, mert kb. letojom hogy milyen szavazói vannak.
2010. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
43%
Hihető a történeted kérdező :))) te egy nehéz életű liberális vagy ! kac kac
2010. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:

Gondoltam,hogy ez lesz :D...Hát persze :D....


Nem gondolod,hogy leégeted a pártod ezzel a liberálisozással?

2010. ápr. 4. 22:38
 4/69 anonim ***** válasza:
33%

akármilyen hihetetlen én ősszel még jobbikra akartam szavazni.

nem ismertem a programját, nem tudtam ki az a vona és morvai, csak tudtam hogy van egy új párt végre.

aztán elolvastam a programját megtudtam ki az a vona és morvai, na azóta undorodom a jobbiktól.

az itteni szimpatizánsokról meg ne is beszéljünk.

pedig vihette volna többre a jobbik.

Még az NS-ek is utálják őket:)

2010. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
28%
Micsa szánalmas liberális rinyálás :D " be kéne fejezni ezt a nehéz életű liberálisozást" :)) hát mért, fáj az igazság? aki nemzeti érzelmű az úgyis a Jobbikra fog szavazni, ha te azért nem szavazol a Jobbikra mert itt egyesek névtelenük össze vissza írogatnak mindent akkor te nem sokat értesz a politikához. Hazug liberális provokátor. Gondolom valamelyik 30%os harcos vagy :)) a kickboxos nehézéletű pl
2010. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
62%

"te egy nehéz életű liberális vagy ! kac kac"


Kb. ennyi telik egy vonáktól! :))


"A fideszesek komcsit kiáltanak, ha valami nem teszik nekik, de észérvük nincs -- a jobbikosok libsit kiáltanak, ha valami nem teszik nekik, de észérvük nincs."

2010. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:

Az:D Belekellet volna írnom,hogy nem vagyok liberális,bár akkor is ezt mondtáok volna :D De nem baj :D


Akkor ti meg nácik vagytok:D...

2010. ápr. 4. 22:40
 8/69 anonim ***** válasza:
19%
Na megjött a másik nehézéletű 30%os hazug libsi aki régen Jobbikos volt :D sőt még Árpád-sávos zászlaja is volt, de már nincs :)) Mocskos hazug liberális szörnyek, pedofilbarát bu*ibanda!
2010. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
53%

66% miattad, meg a hasonló kretének miatt vesznek minket jobbikosokat egy kalap alá!


Szebb jövőt! (első voltam)

2010. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
40%

kérdező


végső megoldás gázosítsd el magad


DE ELÖTTE FELTÉTLEN SZAVAZZ AZ MSZP RE :)


mibe hogy a 31 százalékos vagy :)))

2010. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!