Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki világosítson fel miért...

Valaki világosítson fel miért baj az hogy a CEUn végzettek versenyelőnnyel rendelkeznek más magyar egyetemen végzettekhez képest?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 7. 20:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
37%
Mert a magyar egyetemeknek nincs campusuk amerikában, és nem is adnak amcsi diplomát. A ceu-nak szintén nincs campusa amerikában, de ad amcsi diplomát.
2017. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Nem attól lesz egy egyetem jó, hogy hol van a kampusza, hanem az oktatás szinvonalàtól.

Ez továbbra sem valasz a kerdesre, hogy miert problema hogy emiatt versenyelonye lesz azoknak akik jobbak és bekerultek a CEUra

2017. ápr. 7. 20:50
 3/27 anonim ***** válasza:
22%
Mert két diplomát ad egy képzés elvégzéséért.
2017. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Továbbra sincs leirva hogy ez miért baj.

Senkinek sincs megtiltva hogy a CEUra jelentkezzen és elég nagylelkuek az ösztöndijak szoval a Pénz sem kifogas

2017. ápr. 7. 21:02
 5/27 Alain Delon ***** válasza:
80%
1: De az miért magyar baj, hogy amcsi diplomát ad? Legyen az amcsik baja. Ha nekik nem baj, akkor annyi!
2017. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ilyen szinten már nem tudnak gondolkodni.
2017. ápr. 7. 21:38
 7/27 anonim ***** válasza:
50%

#5


Hát mert a jobbágyok szöknek Ámériká fele!

2017. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
65%
Normális itthoni viszonyoknál nem szöknének, de hadd ne rójuk már fel nekik, h nem tetszenek az itteni állapotok.
2017. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
41%
Ki kell őket toloncolni aztán lezárni a határokat.
2017. ápr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy az a poén, hogy magyar egyetemek között is van olyan, amelyik "két diplomát ad", pl. egyik vidéki egyetem gazdasági karán meg lehet szerezni egy német egyetem diplomáját is a magyar mellett, mert van egy ilyen együttműködés a két egyetem között. Az a két diploma persze valójában azért kettő, mert mindkét országban akkreditált. Tehát ugyanott van az illető, mint ha a magyar diplomáját sikerül honosítania egy másik országban.


Egyébként hatósági típusú diplomákat leszámítva (pl. orvos, gyógyszerész) eleve semmi jelentősége, nem kell az informatikus diplomámat honosítani Angliában, hogy ott dolgozhassak, de ha honosítanám is, csak az számítana (vagy az sem), hogy mennyire nívós intézményben végeztem. Ha holnaptól valamelyik hirhedten béna magyar főiskola büfészakján amerikai diplomát is hozzád vágnának, attól még ugyanolyan nulla lenne az értéke.

2017. ápr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!