Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak heti 2 meccset...

Miért csak heti 2 meccset közvetítenek az nb1-ből?

Figyelt kérdés
Mivel a focizmus és főleg a köztévé erősen politika függő ezért a POLITIKA rovatba került a kérdés.

2017. ápr. 9. 05:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így is sok. De mostanában észrevettem elkezdtek youtubon meccseket közvetíteni, talán ott tudod nézni a többit.
2017. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

#10


Tudom, sokan vannak így ezzel. Én is a szar foci, vénaszkenner, politikusok által irányított klubok, nullával egyenértékű nemzetközi szereplés négyes kombináció miatt hagytam abba a meccsre járást 3 éve. Azóta nem voltam Fradi meccsen. Válogatott+DAC amire járok most. Ami azért szar, mert előtte sem voltunk sokan, de most olyan mintha a vezetők direkt arra mennének, hogy minél kevesebben legyenek kint, mert ugye kevesebb ember=kevesebb kritikus hang a lelátóról. Nem tudom, remélem hamarosan megoldódnak a dolgok és mindenki újra járni fog meccsre aki szeretne.

2017. ápr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Szóval mlsz a nézőszám miatt. Azt mlsz-t viszont többé kevésbé a politika irányítja gondolom.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__85..

2017. ápr. 9. 13:47
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én vagy 20 évig jártam focimeccsekre, de azt hiszem, bőven elég az 2 meccs. Talán sok is.
2017. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%

megmondom, hogy én miért nem szeretem nézni mostanában a meccseket.


Mert pl. a Videotonnak van olyan meccse, hogy 6-7 idegenlégióssal játszanak. Engem a fehérvári focisták érdekelnek, nem az idegenek. Az se baj, ha veszítenek, de ismerem őket.


Az olyan meccsről nem kapcsolok el, ahol megnézem, és hazaiak a játékosok.

2017. ápr. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
Nincs olyan meccs, amit kihagynék. Bajnokok Ligáját soha nem nézek, nem is érdekel, de a magyar focit szeretem. Üdvözlendő, hogy NB II-es meccseket is közvetítenek,
2017. ápr. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!